Search found 12 matches

by Exter999
Sun May 27, 2012 11:24 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI - problem
Replies: 1
Views: 6687

Heroes VI - problem

Ahoj, mam mensi problem.:) Pri hrani se mi nezobrazuje takova ta cesta. Kdyz treba kliknu aby Hero sebral krystaly, tak se mi nezobrazi takova ta "cesta". Takze pak nevim jestli tam dojde na jeden tah nebo ne. Tim padem to je docela nehratelny.:( Nevite co s tim??:(
by Exter999
Fri Nov 11, 2011 10:14 am
Forum: Nekropole
Topic: Necromancer (reputace, magie)
Replies: 10
Views: 12684

Re: Necromancer (reputace, magie)

Ja bych mel stejnou otazku.:-)

Ted sem hral custom game proti tvrzi.Jejich Hero mel o jeden level vic nez muj necromancer a dostal sem hrozne naprdel.:( Ai melo Might hera a ja Magic. Proste me tou silou znicil.:(

Jaky kouzla davate,kdyz hrajete Magic hera??:-)
by Exter999
Wed Nov 09, 2011 10:22 pm
Forum: Nekropole
Topic: Units: Vampire / Vampire lord
Replies: 43
Views: 40506

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Diky!:-)
by Exter999
Wed Nov 09, 2011 7:13 pm
Forum: Nekropole
Topic: Units: Vampire / Vampire lord
Replies: 43
Views: 40506

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Origoska bude k vanocum.
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)

2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)

Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo ...
by Exter999
Wed Nov 09, 2011 6:23 pm
Forum: Nekropole
Topic: Units: Vampire / Vampire lord
Replies: 43
Views: 40506

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Origoska bude k vanocum.:-)
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)

2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
by Exter999
Tue Nov 08, 2011 3:06 pm
Forum: Nekropole
Topic: Units: Vampire / Vampire lord
Replies: 43
Views: 40506

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Diky,
Jinak upir mi vubec slaby neprisel.
Ma dost zivotu+kdyz hrajete magic hera s cestou krve tak ten prvni skill dava 25% ucinnost vsem blood kouzlum,takze kdyz mu date jeste life drain.Tak se neda skoro zabit.
Prave ze ja to mam taky porad zasedly.
Jinak,kdyz hrajete custom game za necro,tak ...
by Exter999
Tue Nov 08, 2011 11:50 am
Forum: Nekropole
Topic: Units: Vampire / Vampire lord
Replies: 43
Views: 40506

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Ahoj,mam dotaz.:)
Pokud dam Vampire Lordovi kouzlo Life drain scita se to s jeho abillitou life drain,kterou ma v zakladu??
Pokud ne,da se se ta jeho schopnost nejak vylepsit?Protoze se mi zda,ze hadam 20% co ma v zakladu.Je nic moc.:(

P.S. Kde se da abillity tree vynulovat a prehazet to??:)

Dik!
by Exter999
Fri Sep 23, 2011 1:57 pm
Forum: Nekropole
Topic: Demo
Replies: 26
Views: 25125

Re: Demo

Co si myslite ze je lepsi hrat za Necro??ma smysl hrat za Magic Hera a davat mu blood of dragon,nebo davat tears??
by Exter999
Wed Sep 21, 2011 2:00 pm
Forum: Nekropole
Topic: Demo
Replies: 26
Views: 25125

Re: Demo

Dik.Jinak prijde mi docela rychly ziskat ten dalsi level za ty draci slzy.Je to muj subjektivni pocit??Protoze 30 slz za nezabitou potvoru je celkem dost... :)
by Exter999
Wed Sep 21, 2011 12:24 pm
Forum: Nekropole
Topic: Demo
Replies: 26
Views: 25125

Re: Demo

Dakujem pekne. :)
by Exter999
Wed Sep 21, 2011 8:07 am
Forum: Nekropole
Topic: Demo
Replies: 26
Views: 25125

Re: Demo

Dik.:-)
Jinak jak se dostava ta schopnost necromacy,za ktere muzu pri bitve ozivovat?? Mel jsem jen Necromacy II. a ma to stupne I. II. III. IV. Na ty ostatni levely se nejak nemuzu dostat.:)

Jinak tu abilitu "Dark magic". Ma smysl davat?
by Exter999
Tue Sep 20, 2011 3:01 pm
Forum: Nekropole
Topic: Demo
Replies: 26
Views: 25125

Demo

Ahoj,nemate nejake tipy jake ability a kouzla davat pri dalsim levelu??Nejak se nemuzu chytit...:(
Ted jsem hral proti Infernu a celkem me rozsekal.:(