Search found 12 matches
- Sun May 27, 2012 11:24 am
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI - problem
- Replies: 1
- Views: 6687
Heroes VI - problem
Ahoj, mam mensi problem.
Pri hrani se mi nezobrazuje takova ta cesta. Kdyz treba kliknu aby Hero sebral krystaly, tak se mi nezobrazi takova ta "cesta". Takze pak nevim jestli tam dojde na jeden tah nebo ne. Tim padem to je docela nehratelny.
Nevite co s tim??:(
- Fri Nov 11, 2011 10:14 am
- Forum: Nekropole
- Topic: Necromancer (reputace, magie)
- Replies: 10
- Views: 12681
Re: Necromancer (reputace, magie)
Ja bych mel stejnou otazku.
Ted sem hral custom game proti tvrzi.Jejich Hero mel o jeden level vic nez muj necromancer a dostal sem hrozne naprdel.
Ai melo Might hera a ja Magic. Proste me tou silou znicil.
Jaky kouzla davate,kdyz hrajete Magic hera??:-)
Ted sem hral custom game proti tvrzi.Jejich Hero mel o jeden level vic nez muj necromancer a dostal sem hrozne naprdel.
Jaky kouzla davate,kdyz hrajete Magic hera??:-)
- Wed Nov 09, 2011 10:22 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: Units: Vampire / Vampire lord
- Replies: 43
- Views: 40482
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Diky!:-)
- Wed Nov 09, 2011 7:13 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: Units: Vampire / Vampire lord
- Replies: 43
- Views: 40482
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Origoska bude k vanocum.
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo ...
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo ...
- Wed Nov 09, 2011 6:23 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: Units: Vampire / Vampire lord
- Replies: 43
- Views: 40482
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Origoska bude k vanocum.
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
- Tue Nov 08, 2011 3:06 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: Units: Vampire / Vampire lord
- Replies: 43
- Views: 40482
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Diky,
Jinak upir mi vubec slaby neprisel.
Ma dost zivotu+kdyz hrajete magic hera s cestou krve tak ten prvni skill dava 25% ucinnost vsem blood kouzlum,takze kdyz mu date jeste life drain.Tak se neda skoro zabit.
Prave ze ja to mam taky porad zasedly.
Jinak,kdyz hrajete custom game za necro,tak ...
Jinak upir mi vubec slaby neprisel.
Ma dost zivotu+kdyz hrajete magic hera s cestou krve tak ten prvni skill dava 25% ucinnost vsem blood kouzlum,takze kdyz mu date jeste life drain.Tak se neda skoro zabit.
Prave ze ja to mam taky porad zasedly.
Jinak,kdyz hrajete custom game za necro,tak ...
- Tue Nov 08, 2011 11:50 am
- Forum: Nekropole
- Topic: Units: Vampire / Vampire lord
- Replies: 43
- Views: 40482
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Ahoj,mam dotaz.
Pokud dam Vampire Lordovi kouzlo Life drain scita se to s jeho abillitou life drain,kterou ma v zakladu??
Pokud ne,da se se ta jeho schopnost nejak vylepsit?Protoze se mi zda,ze hadam 20% co ma v zakladu.Je nic moc.
P.S. Kde se da abillity tree vynulovat a prehazet to??:)
Dik!
Pokud dam Vampire Lordovi kouzlo Life drain scita se to s jeho abillitou life drain,kterou ma v zakladu??
Pokud ne,da se se ta jeho schopnost nejak vylepsit?Protoze se mi zda,ze hadam 20% co ma v zakladu.Je nic moc.
P.S. Kde se da abillity tree vynulovat a prehazet to??:)
Dik!
Re: Demo
Co si myslite ze je lepsi hrat za Necro??ma smysl hrat za Magic Hera a davat mu blood of dragon,nebo davat tears??
Re: Demo
Dik.Jinak prijde mi docela rychly ziskat ten dalsi level za ty draci slzy.Je to muj subjektivni pocit??Protoze 30 slz za nezabitou potvoru je celkem dost... 
Re: Demo
Dakujem pekne. 
Re: Demo
Dik.
Jinak jak se dostava ta schopnost necromacy,za ktere muzu pri bitve ozivovat?? Mel jsem jen Necromacy II. a ma to stupne I. II. III. IV. Na ty ostatni levely se nejak nemuzu dostat.
Jinak tu abilitu "Dark magic". Ma smysl davat?
Jinak jak se dostava ta schopnost necromacy,za ktere muzu pri bitve ozivovat?? Mel jsem jen Necromacy II. a ma to stupne I. II. III. IV. Na ty ostatni levely se nejak nemuzu dostat.
Jinak tu abilitu "Dark magic". Ma smysl davat?
Demo
Ahoj,nemate nejake tipy jake ability a kouzla davat pri dalsim levelu??Nejak se nemuzu chytit...
Ted jsem hral proti Infernu a celkem me rozsekal.
Ted jsem hral proti Infernu a celkem me rozsekal.