Heroes VI - problem

Vše k fanstránce (připomínky, návrhy, kritika)
Post Reply
Exter999
Posts: 12
Joined: Mon Sep 19, 2011 12:50 pm

Heroes VI - problem

Post by Exter999 »

Ahoj, mam mensi problem.:) Pri hrani se mi nezobrazuje takova ta cesta. Kdyz treba kliknu aby Hero sebral krystaly, tak se mi nezobrazi takova ta "cesta". Takze pak nevim jestli tam dojde na jeden tah nebo ne. Tim padem to je docela nehratelny.:( Nevite co s tim??:(
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Heroes VI - problem

Post by Shade3 »

Muze to byt zpusobeno slabsim pocitacem...ja nekdy Heroes 6 hraju na slabsim kompu a jak kliknuna nejake misto, hrdina se tam presune, nezobrazi se cesta a nekdy ani to, jak jde k tomu mistu...
Image
Post Reply