Search found 3 matches

by eltazar
Mon Jun 11, 2012 3:09 pm
Forum: Nekropole
Topic: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.
Replies: 21
Views: 25532

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

lamascu jsem nesnášel do doby, než jich bylo aspoň 50 a neměl jsem plášť ze sovích pírek... pak se stává při dobývání hradů neocenitelným pomocníkem. jinak je na prd. ostatní jednotky mi nějak extra k srdci nepřirostly, krom ghostů, kteří jsou naprosto úžasní se svým lifeleachem. jednou jednotkou ...
by eltazar
Mon Jun 11, 2012 2:58 pm
Forum: Obecně
Topic: Might X Magic
Replies: 2
Views: 2607

Might X Magic

hoj všem,

jen tak pro srandu anketa - hrajete spíše za mágy nebo bojovníky? vyzkoušel jsem oba typy a chtě nechtě, v podstatě poprvé dávám přednost bojovým hrdinům (arachné je prostě boží :D)

tak klikněte a hlasujte ;)
by eltazar
Mon Jun 11, 2012 2:38 pm
Forum: Svatyně
Topic: TIP - Arachne + žraločí stráž
Replies: 5
Views: 8550

TIP - Arachne + žraločí stráž

hoj všem,

včera jsem dojel kampaň za Svatyni a v poslední misi jsem přišel na zajímavou věc... pokud máte vytrénovanou Arachné na 4lvl, stačí jí dát do ruky sekundárními might hrdinovi a nechat ho JEN s jednotkou žraločí stráž. tahle jednotka regeneruje díky "open wound" hp, a díky tomu jste ...