Ahoj,
tak jak jsem pochopil, tak na win 10, když chci hrát online, tudíž s aktualizací tak mam smůlu, protože přestane pracovat. To mam vyzkoušeno. Jinak mohu hrát pouze offline a to je těch cca 6 map a kampaň? No na to že mam originálku zakoupenou v CD podobě...tak to je dost naprd. Ale je to snad ...
Search found 1 match
- Sun Oct 11, 2015 8:17 am
- Forum: Obecně
- Topic: HW nároky - Přehled
- Replies: 15
- Views: 14887