Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Vše ohledně hradu Akademie

Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Super, lepší být ani nemůže!
12
25%
Ujde, ale mohl být lepší!
20
42%
Hrůza, zkazili to!
6
13%
Měli nechat stejný jako ve trojce.
4
8%
Líbí se mi ten upravený v Gargoyle módu.
6
13%
 
Celkem hlasů : 48

Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod Rakšasa Raja » pon úno 11, 2008 11:51 pm

Jen by mě zajímalo jak se vám líbí vzhled jednotky Kamenný chrlič, Obsidiánový chrlič,Elementálový chrlič?
Já jsem hlasoval pro vzhled, který byl ve třetím díle, protože ten se mi líbil velmi, i smrt měl lepší :twisted:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Uživatelský avatar
Rakšasa Raja
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon čer 11, 2007 7:22 pm
Bydliště: Academy

Příspěvekod Danken the Elder God » úte úno 12, 2008 9:05 pm

Hlasoval jsem pro super. Chrliče patří mezi jednotky jejichž provedení se mi líbí takřka na perfect. Musím říct ,že grafické provedení je podle mě celkově výborné a i když nepatřím mezi zatracovatele H4 a sám jsem začínal u H3, tak při porovnávání grafické vizáže jednotlivých jednotek z jednotlivých dílů by u mne H5 dopadl nejlépe ve většině případů.
Danken the Elder God
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned led 14, 2007 7:47 pm
Bydliště: Březnice

Příspěvekod Alarik » stř úno 13, 2008 9:12 am

Ať už se jedná o moji oblíbenou jednotku nebo ne, tak na Heroes V nedám dopustit. Hrál jsem Heroes IV, ale v porovnání s H5.... Prostě, ať už se jedná o jakoukoliv jednotku z H5, její vzhled pro mě bude vždy super :P , bez ohledu na to, jestli ji mám rád nebo ne.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Příspěvekod Rakšasa Raja » stř úno 13, 2008 10:51 pm

Alarik píše:Ať už se jedná o moji oblíbenou jednotku nebo ne, tak na Heroes V nedám dopustit. Hrál jsem Heroes IV, ale v porovnání s H5.... Prostě, ať už se jedná o jakoukoliv jednotku z H5, její vzhled pro mě bude vždy super :P , bez ohledu na to, jestli ji mám rád nebo ne.


škoda, že jsi nehrál Heroes III....
Pro mě totiž bylo nesrovnatelně lepší než čtverky:-)
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Uživatelský avatar
Rakšasa Raja
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon čer 11, 2007 7:22 pm
Bydliště: Academy

Příspěvekod Beybe » čtv úno 14, 2008 3:16 pm

Rakšasa Raja píše:
Alarik píše:Ať už se jedná o moji oblíbenou jednotku nebo ne, tak na Heroes V nedám dopustit. Hrál jsem Heroes IV, ale v porovnání s H5.... Prostě, ať už se jedná o jakoukoliv jednotku z H5, její vzhled pro mě bude vždy super :P , bez ohledu na to, jestli ji mám rád nebo ne.


škoda, že jsi nehrál Heroes III....
Pro mě totiž bylo nesrovnatelně lepší než čtverky:-)


Já jsem třeba hrál 3,kampaň jsem vyhrál , ale přes trénink jem se nikdy nedostal.Jaké máš nejradši město?Já také to elementálů.
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
Uživatelský avatar
Beybe
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon pro 31, 2007 2:10 pm

Příspěvekod Silverman » čtv úno 14, 2008 8:09 pm

Chrlic je sice hezkej, ale podle me moc slabej. Ve srovnani s ostatnima jednotkama 2. urovne i s ostatnima jednotkama akademie mi prijde nanic...
Říkam si, že kdyby lidé věděli, jaká zábava je vyhazovat věci do vzduchu, chtěli by být všichni čaroději.
Uživatelský avatar
Silverman
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon dub 09, 2007 4:08 pm

Příspěvekod Alarik » pát úno 15, 2008 1:56 pm

Silverman píše:Chrlic je sice hezkej, ale podle me moc slabej. Ve srovnani s ostatnima jednotkama 2. urovne i s ostatnima jednotkama akademie mi prijde nanic...


Chrlič je slabej proto, že autoři museli vyvážit sílu všech národů. Přeci jen, Akademie je jedinej hrad, kterej má 3 střelce a ještě ke všemu je jeden z nich jednotka na 7. úrovni. Každou slabost nějaké jednotky kompenzuje výhoda jiné. Protože nemohou být všechny jednotky stejné a jednotvárné, museli to hold udělat takhle. Nadruhou stranu jsou ale chrliči dost rychlí, a tím pádem i "nebezpeční" pro střelce. Když je (střelce) s nimi (chrliči) zablokuješ, v pohodě je (střelce) pak můžeš zničit ostatními jednotkami. A v tom je zase jejich výhoda. :P
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Příspěvekod Rakšasa Raja » čtv bře 13, 2008 8:49 pm

Alarik píše:
Silverman píše:Chrlic je sice hezkej, ale podle me moc slabej. Ve srovnani s ostatnima jednotkama 2. urovne i s ostatnima jednotkama akademie mi prijde nanic...


Chrlič je slabej proto, že autoři museli vyvážit sílu všech národů. Přeci jen, Akademie je jedinej hrad, kterej má 3 střelce a ještě ke všemu je jeden z nich jednotka na 7. úrovni. Každou slabost nějaké jednotky kompenzuje výhoda jiné. Protože nemohou být všechny jednotky stejné a jednotvárné, museli to hold udělat takhle. Nadruhou stranu jsou ale chrliči dost rychlí, a tím pádem i "nebezpeční" pro střelce. Když je (střelce) s nimi (chrliči) zablokuješ, v pohodě je (střelce) pak můžeš zničit ostatními jednotkami. A v tom je zase jejich výhoda. :P


No aspoň mohli v akademii udělat nějjakou budovu, která zvýší jejich počet rekrutování za týden aspoň o 8 :wink: Pak by si myslím byla více a lépe využitelná tahle jednotka :lol: A neříkej, že si čarodějové neumějí oživit vdechnutím duše do pár kamenejch soch Chrličú víc :D :roll:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Uživatelský avatar
Rakšasa Raja
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon čer 11, 2007 7:22 pm
Bydliště: Academy

Re:

Příspěvekod Coach » pát dub 18, 2008 2:51 pm

Alarik píše:Chrlič je....


Přesně tak. Navíc jsou po Blood Sisters nejodolnější 2.tier jednotky, což spolu s rychlostí a flyingem dělá neplechu právě střelcům, kteří jsou z nich neštastní.

Další věc je, že jsou levní, rodí se jich docela hodně a jejich pasivky se dají skvěle využít.
Uživatelský avatar
Coach
 
Příspěvky: 173
Registrován: pát dub 18, 2008 2:35 pm

Re: Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod Šá´ir » ned říj 19, 2008 6:25 pm

No...tak já začínal už na Heroesech 2 a tam mě těšili hlavně Druidové, kteří se objevili až v 5 díle (myslím jako jednotky, v Heroes 3 a 4 jsou přeci jen Heroesové)

Přesto souhlasím že Gargoil ve 3ce byl více "živej", ale když se pořádně podíváme na město Akademii v 5 dílu...uvidíme na ochozu právě tyhle nehybné gargoily...a to byl fakt, který mne obměkčil.
Najednou si připadáte, jakože je třeba použít jako zbraň vše, co se namane...a to je právě Gargoil(jinak jen pouhá dekorace města:-) )...Navíc jeho alt. upgrade s aurama zranitelnosti je neskutečný bonus, pokud je správně využit...
Písmo není pro slepce, nýbrž pro ty, kteří mají kořeny ve světle člověka. Z ostatních snadno vznikne svůdce a bludař. Proto se učte a pátrejte ve všem, z čeho se dá učit a dozvídat
Uživatelský avatar
Šá´ir
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 18, 2008 5:12 pm

Re: Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod Coach » čtv říj 23, 2008 4:27 pm

A navíc je o chlup rychlejší než jeho černý bratr :) Jediná drobná vada na kráse je, že akademii nepadá zase tak moc destruktivních kouzel, jim totiž padá od každé sféry něco, což je trošku škoda. Ne nadarmo mají ultimátní schpnost, která jim zapíše ůplně všechny kouzla do bichle.
No zkrátím to. Žlutý gargojl se suveréně nejvíc vyplatí, když máte hrdinu Nathira :lol: Takový ten chlápek, co má červenou kapuci a černý tvář se žlutými vousy. Ten má od začátku destruktivní magii, základní ohnivou magii a v bichli načmáraný Fireball.
Uživatelský avatar
Coach
 
Příspěvky: 173
Registrován: pát dub 18, 2008 2:35 pm

Re: Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod Vayshan » sob dub 18, 2009 5:47 pm

Mne sa páči ten normálny iný by sa tam nehodil.
Je jedno kto si aj tak zomrieš!!!!
Uživatelský avatar
Vayshan
 
Příspěvky: 565
Registrován: sob bře 28, 2009 3:46 pm

Re: Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod Lord Stepha » pon kvě 18, 2009 2:16 pm

Mě se možná líbí víc než ve 3jkách,protože tam vypadá jako jákej ještěr,tady aspoň trochu vypadá už jak socha...........
Zde není zákon,zde je válka
Uživatelský avatar
Lord Stepha
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:53 am

Re: Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod drsnak » ned čer 19, 2011 8:39 pm

nevim chrlici ujdou a maj originalni vzhled
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
drsnak
 
Příspěvky: 137
Registrován: ned kvě 09, 2010 6:17 pm
Bydliště: ashan

Re: Jak se vám líbí vzhled jednotky Chrlič (Gargoyle)?

Příspěvekod gemball » sob říj 01, 2011 9:45 am

Mě osobně se líbí chrlič více ze trojky ale tady v pátém heroes je hodně pěkný.
ObrázekObrázek

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
Uživatelský avatar
gemball
 
Příspěvky: 76
Registrován: úte úno 01, 2011 7:18 pm


Zpět na Akademie (mágové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník