Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Našel jsem nějaky cheaty na H5

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Příspěvekod Sharp » úte črc 18, 2006 9:23 am

Já jsem si třeba pak vesele cheatoval v H3 samozřejmě z testovacích účelů-Dával jsem cheat na všechny kouzla a pak je skoušel co to umí a jak to vypadá :))
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Zaity » stř črc 19, 2006 8:25 am

no taky jsem v předchozích dílech nějake ty cheaty vyzkoušel ale neuznavam to protože to bere zažítek ze hry .cheaty fakt jen použit k testovani
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod LordThonar » stř črc 19, 2006 8:35 am

V H3 jsem cheaty zkousel na jednu misi kterou jsem dost krute nezvladal, nakonec jsem po jejich pouziti zjistil ze je asi lepsi se na ne vykaslat a zahrat to normalne protoze s nacheatovanou armadou se sice hraje dobre ale pak to neni sranda . . .
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod Zaity » stř črc 19, 2006 9:03 am

LordThonar píše:V H3 jsem cheaty zkousel na jednu misi kterou jsem dost krute nezvladal, nakonec jsem po jejich pouziti zjistil ze je asi lepsi se na ne vykaslat a zahrat to normalne protoze s nacheatovanou armadou se sice hraje dobre ale pak to neni sranda . . .


přesně tak o hodně příjdeš a taky můžeš ztratit chut hrat Heroes protože přestane mít smysl takže nedoporučuju je použivat pravidelně :D
Naposledy upravil Zaity dne čtv črc 20, 2006 12:06 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod major konig7 » stř črc 19, 2006 2:17 pm

no já sem hrával s cheatama celkem dost H4, pak sem to zkusil bez cheatu a zjistil sem že to je o hodně lepší, prostě zážitek ze hry fakt super, a od té doby už necheatuju :) :)
Uživatelský avatar
major konig7
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon črc 17, 2006 4:45 pm

Příspěvekod Touchwood » stř črc 19, 2006 2:51 pm

tu je to jak na sezení anonymních alkoholiků :twisted: :D

Jinak cheaty nepoužívám, kazí to hru.
Touchwood
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř črc 12, 2006 1:01 am

Příspěvekod Incomer » stř črc 19, 2006 3:01 pm

Nj dlouhy zivot cheat abstinentum...btw videli jste jak dopadnul jeden amik cheater na ulplne sileny (a hlavne masovy) parbe? :D Vyhodili ho na chodnik a kdyz uz vstaval tak po nem mrskli kompem (samozrejmne ze moc z toho kompu nezbylo :D )
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod major konig7 » čtv črc 20, 2006 11:32 am

incomer: tak to lol :D :D co zbylo z toho amika ? :lol: :D
Uživatelský avatar
major konig7
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon črc 17, 2006 4:45 pm

Příspěvekod Danken the Elder God » stř črc 11, 2007 11:47 am

Cheaty jsou na h***o, ale když jsem byl menší tak sem je taky používal :D . Ale jednu věc vřele doporučuju. Kdo hrál Blood, tak si dejte nesmrtelnost, nekonečně nábojů a max. obtížnost. Vemte dynamit a házejte ho po všem. Fakt mazec jak kolem vás lítaj hromady nepřátel a ten Caleb se tomu pořád tlemí :lol: . Ale jsou cheaty úplně na h***o.
Danken the Elder God
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned led 14, 2007 7:47 pm
Bydliště: Březnice

Re: Našel jsem nějaky cheaty na H5

Příspěvekod zelot » stř dub 23, 2008 8:50 pm

Zasadne nesouhlasim s tim ze lidi co pouzivaji cheaty sou lamy !!!! Ja osobne jsem jednou dohral cele heroes jen pomoci cheatu (nebyl cas atd) protoze me zajimal pribeh (byl by z toho super film ;) ). A celkem rad bych pouzival cheaty v multiplayeru s kamosema protoze je pomalu nemozne dosahnout dokonaleho hlavniho skillu :( prilis zdlouhave. Hra prece neni o tom abys ses uklikal k smrti, de prece o ty faity s "kamosema" prinejhorsim s komp (porovnani schopnosti a skillu). Takze pokud mi nekdo muze poradit uvitam to (cheat na level).
Uživatelský avatar
zelot
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 23, 2008 8:29 pm

Re: Našel jsem nějaky cheaty na H5

Příspěvekod Alarik » čtv dub 24, 2008 10:33 am

Cheaty jen kazí požitek ze hry. Nejde jen o příběh, ale taky o souboje, procházení mapy a sbírání věcí. Ano, příběh je nádherný a určitě je ze všeho nejlepší, ale když díky cheatům vyhraješ každý souboj raz dva a skoro beze ztrát, pak to ani nemá smysl. Kdyby byly všechny souboje jednoduché a jednotvárné, tak by požitek ze hry byl k ničemu. Ve hře nejde o to, dohrát ji co nejdříve, ale užít si právě její hraní. A to s cheaty dost dobře nejde.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Našel jsem nějaky cheaty na H5

Příspěvekod dorisbayer » stř srp 06, 2008 6:39 pm

Zdárek všem..

Cheaty kazí herní zážitek.. aspoň pro mne. Ale mám třeba známého, který si hru bez cheatů nedokáže dohrát.. Na druhou stranu, proč ne, alespoň se pozná hráč od lamy..
A co se týče rozbouřené konverzace na počátku tohoto tematického oddílu.. Myslím, že by pomohlo, kdyby pár lidí vstalo od počítače a šlo si přečíst nějakou literaturu, která na rozdíl od pc pomůže zlepšit gramatiku českého jazyka.. pak by nedocházelo k žádným nedorozuměním. Občas nevěřím vlastním očím, co jsou tu někteří schopní napsat.. Čeština je přece krásný jazyk a navíc i rodná řeč.. Na to, že mluvím česky až od osmi let, mám pocit, že ji ovládám lépe než mnozí rodilí mluvčí.. Nicméně si uvědomuji, že sama nejsem dokonalá.. Ovšem, kdo je..? Nikdo! A ten, kdo si to o sobě myslí.. si určitě nevidí na špičku vlastního nosu..
Uživatelský avatar
dorisbayer
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 05, 2008 5:14 pm
Bydliště: Praha

Re: Našel jsem nějaky cheaty na H5

Příspěvekod dorisbayer » stř srp 06, 2008 6:51 pm

od zelot v stř dub 23, 2008 9:50 pm

Zasadne nesouhlasim s tim ze lidi co pouzivaji cheaty sou lamy !!!! Ja osobne jsem jednou dohral cele heroes jen pomoci cheatu (nebyl cas atd) protoze me zajimal pribeh (byl by z toho super film ). A celkem rad bych pouzival cheaty v multiplayeru s kamosema protoze je pomalu nemozne dosahnout dokonaleho hlavniho skillu prilis zdlouhave.

Jasně, že to, jsou lamy.. Opravdu nelze v editoru si to předem naeditovat..? Od toho tu ten editor je ne..? Ikdyž bych se vůbec nedivila, pokud by to opravdu nešlo.. Ježto Nival není 3DO..
Uživatelský avatar
dorisbayer
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 05, 2008 5:14 pm
Bydliště: Praha

Re: Našel jsem nějaky cheaty na H5

Příspěvekod zelot » čtv led 22, 2009 2:46 pm

dorisbayer píše:od zelot v stř dub 23, 2008 9:50 pm

Jasně, že to, jsou lamy.. Opravdu nelze v editoru si to předem naeditovat..? Od toho tu ten editor je ne..? Ikdyž bych se vůbec nedivila, pokud by to opravdu nešlo.. Ježto Nival není 3DO..


no pravda trochu sem to prehnal :) celou hru dohrat na cheaty :-D to ten herni zazitek trochu snizi
ale co nejsem buh abych to behem chvilky dohral
a verte ze dohrat kampan zabere dost casu a ja sem byl tak zvedavej na ten pribeh ze sem to nevydrzel ;)
jinak hru hraju jinak jen jako multiplayer s kamosema
takze nechapu jak muzete soudit lidi jen za to ze si ve hre dali cheaty :-D hrozna blbost !!!
poznate to jen tak ze si s nima zahrajete ;)

jo a s tou cestynou :-D no budiz
Uživatelský avatar
zelot
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 23, 2008 8:29 pm

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron