Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Draci

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Draci

Příspěvekod Destabilizator » pát kvě 26, 2006 10:06 am

Ja nevim, mozna je to muj subjektivni dojem, ale take vam veskere dractvo ve hre prijde takove... neuatoritativni? Vim, ze me v HM4 hrozne natapel "Pohádkový drak", ten vypadal naprosto otresne :oops:
Ale v HM5 to take zadna slava neni, ikonky draku jsou vesmes pekne, ale pri boji mi pripadaji jako jesterky (proste maji hrozne maly hlavy) a od Necropolis vypada jako jezevcik s cenichem u zeme :lol:
Drak ma byt podle me impozantni bytost (pokud nekdo vlastnite knihu obrazu ze Stredozeme, nalistujte si Šmaka :wink: ) a ne takova zouzelka...
Vam se draci libi?

http://aslan.smnd.sk/anino/tolkien/G_Lee43.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Re: Draci

Příspěvekod Nečik » pát kvě 26, 2006 11:51 am

Nejlíp vypadají stejně Titáníci :D
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod Destabilizator » pát kvě 26, 2006 12:25 pm

S tim plny souhlas, docela me fascinuje i ten Djinn z Academy, ty jeho obrovsky rukavice :D skoda, mohli mu dat nejakou hlavu chudakovi... A laskave se vyjadruj k tematu :twisted: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Kat » pát kvě 26, 2006 3:11 pm

Tak mi se v h5 draci líbí.
Jsou ale podle ostatních jednotek trochu ve větším měřítku,třeba že ten drak oproti víle není až tak obrovský,ale jinak nic proti nim nemám.
Uživatelský avatar
Kat
 
Příspěvky: 617
Registrován: čtv led 12, 2006 5:14 pm
Bydliště: Jablunkov

Příspěvekod křysař ľubo » pát kvě 26, 2006 4:46 pm

No úprimne, Leeov Šmak tiež nie je ktoviečo :wink: To howov Glaurung je trošku iné orezávatko (pravda až pokým neuvidíte jeho profilovú verziu :lol: ). Každopádne draci v H5 celkom újdu, ak by ich urobili väčšími, trochu by utrpela hrateľnosť v súbojoch (zaberali by priveľa políčok). Každopádne sa mi asi najviac páči Green Dragon od Sylváncov (neupgradovaný). To je naozaj drak, ako má byť :P
Uživatelský avatar
křysař ľubo
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 25, 2006 10:42 am

Příspěvekod Draco » pát kvě 26, 2006 5:18 pm

no mne sa v Heroes V draci velmi pacia
napriklad taky Cierny Drak je naprosto uzasny a hlavne ked utoci je to nadherne naanimovane :)
len po boji som z nich mal pocit ako ked si v Harry Potterovi lossovali tych drakov :D
Obrázek
Draco
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:14 pm

Příspěvekod Caryfuk » pon kvě 29, 2006 5:39 am

Draco píše:no mne sa v Heroes V draci velmi pacia
napriklad taky Cierny Drak je naprosto uzasny a hlavne ked utoci je to nadherne naanimovane :)
len po boji som z nich mal pocit ako ked si v Harry Potterovi lossovali tych drakov :D


plne souhlasim : )
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Caryfuk
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned kvě 14, 2006 2:12 pm

Příspěvekod Streamline » čtv čer 01, 2006 10:47 pm

zeleny,emeraldovy aj obaja nemrtvy su podareni....ale ten cierny ma moc velky hrb ...nic moc....a o tej najkrajsej jednotke by som pomlcal... rakshasa raja je tiez brutalne pekny
Streamline
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv čer 01, 2006 2:29 pm

Příspěvekod Beast999 » pát čer 02, 2006 5:41 pm

aj fenixovia su velmi pekne spraveny
Beast999
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 25, 2006 10:22 am
Bydliště: Zilina - SVK

Příspěvekod Destabilizator » pát čer 02, 2006 6:36 pm

Fenix byl nejhezci v HM2 tusim? Tady je tak vychrtlej... stejne tak Fire Elemental, co to ma byt ty uťaty ruce?! V HM4 byl peknej, roztomilej :lol: o vodnich elementech radeji pomlcim :roll: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod UGGY » ned črc 02, 2006 7:01 pm

Ja proti nim nemam nic aj ked veru ti titani vyzeraju bozsky ale veru s tymi drakmi sa mohli vuacej posnazit 8)
UGGY
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned črc 02, 2006 3:51 pm

Příspěvekod HarY_cz » ned črc 02, 2006 9:01 pm

mno mě se draci líbí ale spíš jenom dungeon/sylvan neupgradnutý verze ty jsou velice povedený. jinak co se týče nemrtvých draků - oproti homm3 jsou úplně boží (i když s tim přirovnáním spectral dragona k jezevci rozhodně souhlasim)
Obrázek
Uživatelský avatar
HarY_cz
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv čer 01, 2006 1:56 pm
Bydliště: Most

Příspěvekod Iris » pon črc 03, 2006 11:21 am

Mě se líbí,jaký vydávaj zvuky (draci ze Sylvanu),když vyhrajou :D
Uživatelský avatar
Iris
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát čer 23, 2006 8:05 pm

Re: Draci

Příspěvekod cabannos » pon črc 03, 2006 3:52 pm

Destabilizator píše:Ja nevim, mozna je to muj subjektivni dojem, ale take vam veskere dractvo ve hre prijde takove... neuatoritativni? Vim, ze me v HM4 hrozne natapel "Pohádkový drak", ten vypadal naprosto otresne :oops:
Ale v HM5 to take zadna slava neni, ikonky draku jsou vesmes pekne, ale pri boji mi pripadaji jako jesterky (proste maji hrozne maly hlavy) a od Necropolis vypada jako jezevcik s cenichem u zeme :lol:
Drak ma byt podle me impozantni bytost (pokud nekdo vlastnite knihu obrazu ze Stredozeme, nalistujte si Šmaka :wink: ) a ne takova zouzelka...
Vam se draci libi?

http://aslan.smnd.sk/anino/tolkien/G_Lee43.jpg


Vem to z fyziologickeho hlediska. Drak jako stvoreni ma dlouhy krk, tim padem musi mit mensi hlavu, jinak by mel osklive existencni problemy. Podivej se napr. na Varana apod. Jejich hlavy jsou umerne k telu.
Draci se jim rozhodne povedli. 8)
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Příspěvekod cabannos » pon črc 03, 2006 3:57 pm

Destabilizator píše:Fenix byl nejhezci v HM2 tusim? Tady je tak vychrtlej... stejne tak Fire Elemental, co to ma byt ty uťaty ruce?! V HM4 byl peknej, roztomilej :lol: o vodnich elementech radeji pomlcim :roll: :arrow:

Trochu offtopic.....Fire Elemental je opravdu nejhnusnejsi jednotka ve hre.....Jako by autorum dosla fantasie....Spis bych takovou jednotku cekal ve SW :roll:
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron