Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

AKY je VAS največší BUG hry

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Stretli ste sa uz v heroesovi 5 s bugmi???

ano
34
68%
nie
14
28%
neviem co je to bug
2
4%
 
Celkem hlasů : 50

Příspěvekod Zaity » pát říj 13, 2006 1:31 pm

Mike píše:Já by sem to asi nepopsal jako bug, ale ta zebra místo koníka mě docela leze krkem !


to mě taky štve ale našel jsem složku z kurzory takže až se hooooodně naštvu :twisted: tak tam dam svoje vlastní
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod Talanar » úte říj 31, 2006 8:32 pm

Muj nejvetsi bug byl kdyz sem v 2. kampani ve 3.misy na me vlitl Gilraen s armadou ktera se nedala porazit! tag sem cekal na patch a uz to mam za sebou! :evil:
I love Heroes of Might & Magic V HoMaM V 4ever
Uživatelský avatar
Talanar
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 23, 2006 6:13 pm

Příspěvekod bpmpog » stř lis 01, 2006 11:57 am

aj tak najveci bug je AI ked hram ma vzdy 10x veciu army ako ja :shock: :shock: :?
I LIVE FOR PEACE!!!
I LIVE FOR WAR!!!
I LIVE FOR BETTER WORLD!!!
I LIVE FOR EVERYTHING!!!
LLLLLLLLLOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Uživatelský avatar
bpmpog
 
Příspěvky: 110
Registrován: úte črc 18, 2006 8:19 pm

Příspěvekod Talanar » stř lis 01, 2006 5:27 pm

bpmpog píše:aj tak najveci bug je AI ked hram ma vzdy 10x veciu army ako ja :shock: :shock: :?
hmm
I love Heroes of Might & Magic V HoMaM V 4ever
Uživatelský avatar
Talanar
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 23, 2006 6:13 pm

Příspěvekod Petren » čtv lis 02, 2006 7:25 pm

Talanar píše:Muj nejvetsi bug byl kdyz sem v 2. kampani ve 3.misy na me vlitl Gilraen s armadou ktera se nedala porazit! tag sem cekal na patch a uz to mam za sebou! :evil:


To nebyl bug (aspoň myslím). To tak bylo už nastavený a ten patch to akorát zjednodušil.
Petren
 
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 23, 2006 2:57 pm

Příspěvekod Talanar » pát lis 03, 2006 6:33 am

Petren píše:
Talanar píše:Muj nejvetsi bug byl kdyz sem v 2. kampani ve 3.misy na me vlitl Gilraen s armadou ktera se nedala porazit! tag sem cekal na patch a uz to mam za sebou! :evil:


To nebyl bug (aspoň myslím). To tak bylo už nastavený a ten patch to akorát zjednodušil.




aha :oops: :oops: :oops:
I love Heroes of Might & Magic V HoMaM V 4ever
Uživatelský avatar
Talanar
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 23, 2006 6:13 pm

Příspěvekod kaplan juraj » ned lis 19, 2006 1:46 pm

bpmpog píše:jasne bojoval som raven proti sinciar skus to a uvidis 8) 8)


Co sa udeje?

Ja som mal obrovsky problem v multiplayeri - Raven vs. Vittorio, ak proti mne Raven použil Kruh zimy, moje poškodenia boli cca 1100 - 1500 HP!!!!
Je to bug, alebo mal chlapik nejaky cheat?
Nic ine ako Heroes!!!!!
kaplan juraj
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 19, 2006 1:42 pm

Příspěvekod bpmpog » sob lis 25, 2006 11:02 am

kaplan juraj píše:
bpmpog píše:jasne bojoval som raven proti sinciar skus to a uvidis 8) 8)


Co sa udeje?

Ja som mal obrovsky problem v multiplayeri - Raven vs. Vittorio, ak proti mne Raven použil Kruh zimy, moje poškodenia boli cca 1100 - 1500 HP!!!!
Je to bug, alebo mal chlapik nejaky cheat?

ved vidis ze bugov je tam kopec ale potom o com by bol tento topic keby tu bugy neboli :wink:
I LIVE FOR PEACE!!!
I LIVE FOR WAR!!!
I LIVE FOR BETTER WORLD!!!
I LIVE FOR EVERYTHING!!!
LLLLLLLLLOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Uživatelský avatar
bpmpog
 
Příspěvky: 110
Registrován: úte črc 18, 2006 8:19 pm

Příspěvekod Incomer » ned lis 26, 2006 4:52 pm

Raven je dobrej v destruktivni magii...otazkou zustava proti jake bestii to pouzil preci jenom defense skill dokaze divy :wink:
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod Michy2 » sob úno 10, 2007 5:42 pm

nejhorsi bug je ze s patchema nefaka konzole (psal sem to na jednom jinem foru a ten typek psal ze mu to taky nefaka)
Michy2
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob úno 10, 2007 5:35 pm

Příspěvekod albrecht » sob úno 10, 2007 6:26 pm

tahle hra je, bohužel, bugů plná..
albrecht
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 25, 2006 9:44 am
Bydliště: Nejdek, Praha

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Furat » úte zář 30, 2008 2:45 pm

Zatim nejvetsi bug me stal cca 4 hodiny zivota. 2 mise, 3 mapa - zelenej porazenej, vsechny mesta mam, posledni ukol je znicit kruh druidu, ten jsem ale uz znicil pred znicenim Gilraena. Takze duidove tam nejsou, ale kdyz se tam probehnu tak se objevi animacka, Gentle druids, its harvest time a jdu je rubat. Tohle jsem absolvoval asi tak 25x a porad nic. Takze restartuju misi a zkusim to znova. Pokud se to bude opakovat tak na to kaslu, bohuzel.
Furat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 22, 2008 4:59 pm

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Alarik » sob říj 25, 2008 12:38 pm

Můj největší bug je na konci 2. mise 2. kampaně za Agraela. V závěrečném souboji s Veyerem se mi vždy ke konci boje bitva přeruší a naskočí "mini filmeček", kde bojuje Agrael s Veyerem a potom se zjeví duch Tierua. Nejhorší na tom ale je, že celý tento "filmeček" je úplně bez zvuku. Není slyšet ani hudba, ani žádné zvuky. Ihned jak "filmeček" skončí, běží zvuk zase jako by se nic nestalo. Tato situace se mi naštěstí vyskytuje jen tady, nikde jinde ne.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod maginaTor » sob říj 25, 2008 12:46 pm

Alarik píše:Můj největší bug je na konci 2. mise 2. kampaně za Agraela. V závěrečném souboji s Veyerem se mi vždy ke konci boje bitva přeruší a naskočí "mini filmeček", kde bojuje Agrael s Veyerem a potom se zjeví duch Tierua. Nejhorší na tom ale je, že celý tento "filmeček" je úplně bez zvuku. Není slyšet ani hudba, ani žádné zvuky. Ihned jak "filmeček" skončí, běží zvuk zase jako by se nic nestalo. Tato situace se mi naštěstí vyskytuje jen tady, nikde jinde ne.

na toto je jednoducha odpoved: chod tam kde mas nainstalovany Heroes 5, daj music, CS a mas tam Heart-Griffn.ogg... chyba je v tom ze tam chyba I takze to premenuj na Heart-Griffin.ogg a potom ti to pojde... odskusane (BTW je to aj tu na fore :roll: )
A inac si BUGy ani nevsimam v hre hlavne ze mi to ide dalej :wink:
Naposledy upravil maginaTor dne sob říj 25, 2008 1:44 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
maginaTor
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv črc 31, 2008 1:09 pm

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Alarik » sob říj 25, 2008 12:48 pm

maginaTor píše:
Alarik píše:Můj největší bug je na konci 2. mise 2. kampaně za Agraela. V závěrečném souboji s Veyerem se mi vždy ke konci boje bitva přeruší a naskočí "mini filmeček", kde bojuje Agrael s Veyerem a potom se zjeví duch Tierua. Nejhorší na tom ale je, že celý tento "filmeček" je úplně bez zvuku. Není slyšet ani hudba, ani žádné zvuky. Ihned jak "filmeček" skončí, běží zvuk zase jako by se nic nestalo. Tato situace se mi naštěstí vyskytuje jen tady, nikde jinde ne.

na toto je jednoducha odpoved: chod tam kde mas nainstalovany Heroes 5, daj music, CS a mas tam Heart-Griffn.ogg... chyba je v tom ze tam chyba I takze to premenuj na Heart-Griffin.ogg a potom ti to pojde... odskusane (BTW je to aj tu na fore :roll: )
A inac si BUGy ani nevsimam v hre hlavne ze mi to ide dalej :wink:


Díky moc za odpověď. Vyzkouším to.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků