Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

TURNAJ - debata

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Příspěvekod afroman001 » ned dub 08, 2007 10:33 pm

Tomis píše:Hicksi, tak všichni už odehráli tak napiš do tabulky další kolo. :) Üž zbejvaj jenom dvě, tak to už vydržíš ne, i když tě to nebaví. Hráči už se nemůžou dočkat.
Jo taky už by jsem rád rozsekal Tomise v dalším kole. :D
Uživatelský avatar
afroman001
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 26, 2006 6:59 pm

Příspěvekod HICKSCZ » pon dub 09, 2007 9:56 pm

Ahoj vsichni ucastnici turnaje, rad bych se vas vsech zeptal jestli chcete pokracovat nebo skoncime turnaj s tim ze Tornado vyhral co vy na to???

Prosim vyjadrete se vsichni at je to co nejvic presne, diky vsem

PS: ja jsem pro konec turnaje a pro to ze Tornado je nejlepsi :twisted: :twisted:

PS2: premyslim o dalsim turnaji ale to by mi museli kamosi pomoct s mapama (zabira mi to strasne casu) a pak muzem rozjet druhej turnaj :)
S jasnejsimi pravidly a dodrzenim casoveho limitu na odehrani zapasu, tj. 1 tyden max 2 tydny.
Uživatelský avatar
HICKSCZ
 
Příspěvky: 164
Registrován: pon kvě 15, 2006 12:46 pm

Příspěvekod Tomis » pon dub 09, 2007 10:12 pm

Jsem pro, v případě že bude teda další turnaj s lepšíma pravidlama. Je pravda že tenhle se vleče, a taky bych se nemusel hádat s Afromanem o regulérnosti naší hry. (on ví o čem mluvim) :)
Uživatelský avatar
Tomis
 
Příspěvky: 181
Registrován: pon lis 13, 2006 11:56 pm
Bydliště: Budějovice

Příspěvekod afroman001 » úte dub 10, 2007 11:47 am

Tomis píše:Jsem pro, v případě že bude teda další turnaj s lepšíma pravidlama. Je pravda že tenhle se vleče, a taky bych se nemusel hádat s Afromanem o regulérnosti naší hry. (on ví o čem mluvim) :)

Dobrá ukecali jste mne. Neboj Hicksi mapy mám 8 kousků :-) Musíme změnit pravidla at se nemusí čekat. Myslím kdo bude chtít hrát ať hraje jak to je v lize. Myslím to takhle bude 10 hráčů a každý bude muset odehrát s každým (to znamená 9 her pro každého). Bude na to jen jeden časový limit a to příklad 6 měsíců (podle toho kolik hráčů se bude turnaje účastnit).
Naposledy upravil afroman001 dne čtv dub 12, 2007 6:58 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
afroman001
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 26, 2006 6:59 pm

Příspěvekod Arkyn » čtv dub 12, 2007 3:49 pm

klido novy turnaj, ale pokud to bude jeste trvat tak nevidim duvod proc tento nedohrat, uz jen dve kola, nebo treba jedno aspon
Uživatelský avatar
Arkyn
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon říj 23, 2006 11:21 am

Příspěvekod Tomis » pát dub 13, 2007 10:15 am

Klidně taky připravím příslušnej podíl map, když bude novej turnaj. Co se týče pravidel, Tak by taky šlo udělat to ještě volnějším způsobem než říká Afroman, totiž že by se dal nějakej časovej limit na celej turnaj (pár měsíců) a během tý doby by mohl hrát kdokoli s kýmkoli, klidně i víckrát dva hráči spolu (to by asi chtělo nějaký omezení jako max 5x). Mělo by to tu výhodu, že už by nikdo nemusel nikoho honit ať jde hrát. Podle nějakýho systému by se počítala úspěšnost v turnaji (např. ELO :twisted: ) takže nikdo by nebyl na nikoho vázanej předepsanýma zápasama, záleželo by jenom na něm, kolikrát bude hrát, s kým bude hrát, jak bude hrát atd. :) co vy na to? Jo plus další výhoda: Mohli bysme do turnaje průběžně nabírat opožděné hráče, ačkoli by měli handicap.
Uživatelský avatar
Tomis
 
Příspěvky: 181
Registrován: pon lis 13, 2006 11:56 pm
Bydliště: Budějovice

Příspěvekod Návštěvník » pát dub 13, 2007 11:11 am

Začínám :twisted:
Návštěvník
 

Příspěvekod Arkyn » sob dub 14, 2007 4:30 pm

tomu ja rikam plan tomisi, nejsi nahodou z budejovic? tam jsou sami chytri lide :twisted:
ted jeste presne vymyslet a domyslet presna pravidla a je to
Uživatelský avatar
Arkyn
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon říj 23, 2006 11:21 am

Příspěvekod Rostja » sob dub 14, 2007 9:28 pm

Jak už jsem psal, jsem pro dohrát turnaj. Chci ho dohrát! Ale nepos.... se z toho, když bude u konce, jen, jak jsem už psal, chci si vychutnat Urana :) Jinak Tomík má dobrý plán, jen to dopilovat a je to.
Jestli by v příštím turnaji měl každý tvořit nějaké mapy, tak se omlouvám, ale na to jsem absolutní pako, tak udělám něco jiného, třeba naleštím kliky! :)
Jen kluci nevím nevím, jak se bude hrát turnaj přes léto, vidím to bledě, ale jak bude přicházet podzim.... hmmm.... :)
pa
Rostja
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 15, 2006 6:52 pm
Bydliště: na konci světa

Příspěvekod afroman001 » úte dub 17, 2007 11:52 am

Rostja píše:Jak už jsem psal, jsem pro dohrát turnaj. Chci ho dohrát! Ale nepos.... se z toho, když bude u konce, jen, jak jsem už psal, chci si vychutnat Urana :) Jinak Tomík má dobrý plán, jen to dopilovat a je to.
Jestli by v příštím turnaji měl každý tvořit nějaké mapy, tak se omlouvám, ale na to jsem absolutní pako, tak udělám něco jiného, třeba naleštím kliky! :)
Jen kluci nevím nevím, jak se bude hrát turnaj přes léto, vidím to bledě, ale jak bude přicházet podzim.... hmmm.... :)
pa

Už jsem psal bude to jiný systém bude hrát každý s každým a bude na to limit například do konce roku. Neboj celé léto taky není hezky nechci nic přivolávat ale když v létě 14 dní prší nebo sou 40 teploty tak to chce hrát úplně každý. :)
Uživatelský avatar
afroman001
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 26, 2006 6:59 pm

Příspěvekod Tomis » čtv dub 26, 2007 2:18 pm

Protoze turnaj skoncil a Hicks uz na nej zvysoka sere a ani se nema k tomu aby vypsal vysledky, tak jsem spocital jak to vlasnte dopadlo. Jdu to napsat do topicu zapasy, vysledky. Bude to takova pekna tecka za tim nasim pripadem. Poradi se urcuje podle poctu bodu, druhe kriterium je bucholz, jak to byva u svycaru zvykem. A smitec.
Uživatelský avatar
Tomis
 
Příspěvky: 181
Registrován: pon lis 13, 2006 11:56 pm
Bydliště: Budějovice

Předchozí

Zpět na Heroes III

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron