Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

1 kampan 5 misia HAVEN

Vše ohledně hradu Azyl

1 kampan 5 misia HAVEN

Příspěvekod Viko » pon črc 17, 2006 10:35 am

Prečo mi stale napíše že Defeated ked sa zacne novy tyzden :?: :evil:
Viko
Upozornění: 2
 
Příspěvky: 41
Registrován: pát črc 14, 2006 6:51 pm

Re: 1 kampan 5 misia HAVEN

Příspěvekod Wodka » pon črc 17, 2006 11:45 am

Viko píše:Prečo mi stale napíše že Defeated ked sa zacne novy tyzden :?: :evil:

nemáš tam splnit nějaký úkol do začátku druhého týdne (např.) - koukni se do objectives
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod LordThonar » stř črc 19, 2006 8:54 am

Do jednoho tydne mas dobyt hrad, jde to v pohode da se to stihnout za 3 nebo 4 dny, osvobozeni Isabelle je otazka dalsiho jednoho dne.
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod Frost-Dragon » stř črc 19, 2006 9:48 am

LordThonar píše:Do jednoho tydne mas dobyt hrad, jde to v pohode da se to stihnout za 3 nebo 4 dny, osvobozeni Isabelle je otazka dalsiho jednoho dne.
toto musis ztihnou zaroven ..!! do jednoho tydne .. !!
Frost-Dragon
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř črc 12, 2006 8:39 pm
Bydliště: Nekropolis .. X-D

a kde je to vezeni??

Příspěvekod keri » stř zář 13, 2006 2:32 pm

A kde je to vezeni??
keri
Upozornění: 1
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 11, 2006 12:28 pm

Příspěvekod TomV » stř zář 13, 2006 8:03 pm

Na severovýchod od města - po jeho dobytí o tom vypráví animace.
TomV
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř črc 05, 2006 6:42 am

Příspěvekod kucami » sob říj 28, 2006 12:06 pm

Dobiju hrad, zachráním princeznu a pak už tam na mě vyběhne ten démon.
Nevím jestli ji mám ubránit ten hrad!
kucami
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 28, 2006 12:02 pm

Příspěvekod Petren » sob říj 28, 2006 2:48 pm

kucami píše:Dobiju hrad, zachráním princeznu a pak už tam na mě vyběhne ten démon.
Nevím jestli ji mám ubránit ten hrad!


Musíš ubranít to město co jsi ho měl dobít. Po chvíli na tebe naběhne znovu a jakmile ho porazíš tak se ti zadají další úkoly.
Petren
 
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 23, 2006 2:57 pm

Příspěvekod kucami » pon říj 30, 2006 6:59 pm

Isabelu dám do hradu a s tím frajerem si stoupnu před bránu, naberu armádu (v rámci možností) a pak tam už naběhne a pokaždý mě vykostí ???
kucami
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 28, 2006 12:02 pm

Příspěvekod Petren » pon říj 30, 2006 8:57 pm

kucami píše:Isabelu dám do hradu a s tím frajerem si stoupnu před bránu, naberu armádu (v rámci možností) a pak tam už naběhne a pokaždý mě vykostí ???


Nech celou armádu v hradu s jedním hrdinou(tím lepším) a s tím druhým odjeť pryč. Když se budeš bránit v hradu, tak to jde vyhrát.
Petren
 
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 23, 2006 2:57 pm

Příspěvekod semi » stř lis 01, 2006 3:16 pm

Petren píše:
kucami píše:Isabelu dám do hradu a s tím frajerem si stoupnu před bránu, naberu armádu (v rámci možností) a pak tam už naběhne a pokaždý mě vykostí ???


Nech celou armádu v hradu s jedním hrdinou(tím lepším) a s tím druhým odjeť pryč. Když se budeš bránit v hradu, tak to jde vyhrát.
to je sice mozny ale ja jsem to delal podle me liptakhle:nechal jsem isaelu aby zoumala mapu s armadou (kazde 3 tydne jsem si prisel pro pul army)a sbiral jednotky jak tam v levo uprostred musle s kolem jet a 2 v levo na hore.No ale jinak jsem dostal isabelu 17lvl zalezi jak jsem vam chce prisel do hradu naucil jsem se kouzla(potrebujete 4lvl kouzel je tam okamzite cestovani) a sel jsem inferno(musel si dVAT POZOR ABY NA NEVYSEL nekdo z viru(z toho viru chodi jine peklo to na mepe neni)) asel jsem ho zabit bacha ne branu neutocit na mape dat okam.cest. a jit na hrad a dobit potom uz jenom najit obelisky vykopat gral postavit ho ve meste lidi (haven) a jit s obema hrdinama(godrick a isabel kty brane jak tam jsou legie a jit na jih tam je 2 brana a jit do lesika a hned potom co godrik zmizi zdrhat do hradu obevi se tam nicolas a bude bojovat zemre a konec mise..doufam za se to bude hodit psal jsem 10 minut
semi
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned zář 24, 2006 9:26 am

Příspěvekod Petren » čtv lis 02, 2006 7:23 pm

semi píše:
Petren píše:
kucami píše:Isabelu dám do hradu a s tím frajerem si stoupnu před bránu, naberu armádu (v rámci možností) a pak tam už naběhne a pokaždý mě vykostí ???


Nech celou armádu v hradu s jedním hrdinou(tím lepším) a s tím druhým odjeť pryč. Když se budeš bránit v hradu, tak to jde vyhrát.
to je sice mozny ale ja jsem to delal podle me liptakhle:nechal jsem isaelu aby zoumala mapu s armadou (kazde 3 tydne jsem si prisel pro pul army)a sbiral jednotky jak tam v levo uprostred musle s kolem jet a 2 v levo na hore.No ale jinak jsem dostal isabelu 17lvl zalezi jak jsem vam chce prisel do hradu naucil jsem se kouzla(potrebujete 4lvl kouzel je tam okamzite cestovani) a sel jsem inferno(musel si dVAT POZOR ABY NA NEVYSEL nekdo z viru(z toho viru chodi jine peklo to na mepe neni)) asel jsem ho zabit bacha ne branu neutocit na mape dat okam.cest. a jit na hrad a dobit potom uz jenom najit obelisky vykopat gral postavit ho ve meste lidi (haven) a jit s obema hrdinama(godrick a isabel kty brane jak tam jsou legie a jit na jih tam je 2 brana a jit do lesika a hned potom co godrik zmizi zdrhat do hradu obevi se tam nicolas a bude bojovat zemre a konec mise..doufam za se to bude hodit psal jsem 10 minut


Já myslel, že tak jde vyhrát ta bitva proti Agraelovi, ale jinak souhlasím až na pár nepodstatných drobností.
Petren
 
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 23, 2006 2:57 pm

Příspěvekod kucami » čtv lis 09, 2006 6:02 pm

Potřebuju helpnout!!!
Moc tomu vzkazu ve fóru nerozumím :-(
Vykopal jsem slzu a dal jí do města. Mámdocela silnou army s Godrikem dobiju bránu. Naopak slabší army mám ve městě a tam mě zmasí silnej pán démonů.
Zkusil jsem to, že jsem vzal slabší army na bránu (stačí to myslím v poho), ale po cestě na mě vyběhne zase "von" a sestřelí mě :-(
Nevím jak dál.
Potřebuju tu misi dohrát. Prosím !!!
kucami
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 28, 2006 12:02 pm

Příspěvekod Petren » čtv lis 09, 2006 8:13 pm

kucami píše:Potřebuju helpnout!!!
Moc tomu vzkazu ve fóru nerozumím :-(
Vykopal jsem slzu a dal jí do města. Mámdocela silnou army s Godrikem dobiju bránu. Naopak slabší army mám ve městě a tam mě zmasí silnej pán démonů.
Zkusil jsem to, že jsem vzal slabší army na bránu (stačí to myslím v poho), ale po cestě na mě vyběhne zase "von" a sestřelí mě :-(
Nevím jak dál.
Potřebuju tu misi dohrát. Prosím !!!


Skus si to spravně načasovat. Ten demon pujde na hrad, tak počkej až zautočí, zničíš ho a můžeš jet k tý bráně.
Petren
 
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 23, 2006 2:57 pm

Příspěvekod kucami » čtv lis 09, 2006 10:03 pm

Díky, vyzkouším to :-)
kucami
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 28, 2006 12:02 pm

Další

Zpět na Azyl (lidé)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron