Graficka karta

Vše k fanstránce (připomínky, návrhy, kritika)
Post Reply
HUJER
Posts: 12
Joined: Tue May 22, 2007 2:37 pm

Graficka karta

Post by HUJER »

mam dotaz kupuju novej noutas a chtel bych se poptat jestli na tom budou chodit i narocne 3D hry je to HP Pavilion grafarna je v tom Čipová sada NVIDIA® GeForce™ 8400M a pamet video ram až 895 MB celkové grafické paměti s 128 MB přidělené paměti , standartni pamet 2048 MB a procesor Procesor Intel® Core™2 Duo T7300 rychlost 2 GHz Dik moc se v tom nevyznam to je darek pro dceeru ktera ma starsi notes a tam ji ty posledni Heroes uz nechodej prosim poradte at nekoupim zase neco exotickyho jedu do Států ale budu kupovat Widows ne Appla .
Dik moc a vozvete se mi prosim v utery letim HUJER :)
schveider
Posts: 2
Joined: Sat Aug 04, 2007 4:52 pm

Post by schveider »

Dle mého je to notebook vcelku dobrý, ale co se mě týče nejsem moc nadšený z grafické karty.Z toho co vím, tak má pouze 64 bit sběrnici nebo 128 bit v nejvýkonnější verzi, což už by bylo samozřejmě lepší.Před koupí bych si být vámi zjistil jak je to u tohoto konkrétního čipu, protože 64 bit je do budoucna pro DX10 velice málo.No a na ty náročné 3D hry tenhle notebook asi opravdu není.
Post Reply