Jeste jednou poradte pomooooc :-))))

Vše co se jinam nevešlo ;)
Post Reply
HUJER
Posts: 12
Joined: Tue May 22, 2007 2:37 pm

Jeste jednou poradte pomooooc :-))))

Post by HUJER »

zdravim prosim o radu jedu do Statu a chtel bych koupit vod Dell nejakej typ a chtel bych vod toho aby to hralo Heroes V nebo ktera verze je ta posledni prosim poradte zejtra rano letim takze je to trochu narychlo. DELL sem zvolil proto ze maj bezproblemovou mezinarodni zaruku . Kliknete prosim na www.dell.cz a poradte mi typ na cene nezalezi diky kurzu dolaru to vychazi nesmirne vyhodne. Moc dekuju co se tyce her sem naprostej lajk shanim to kvuli dceri ktera furt Hearousuje a na starsim ACERU verze V. nejede.
rano mi to v 10 leti tak mi poradte nebo se z toho zvencnu kdyby vyrabeli jeden noutas tak by byl pokoj :-))))))
Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik
Post Reply