Mezery v příběhu!
Mezery v příběhu!
Zdravím. V Heroes V sem nemohl dohrát úplně poslední misi, protože mi pořád padala. Tak jsem prostě přešel na datadisk trpaslíků. Ten už mám taky skoro dohranej, ale pořád nechápu co se stalo na konci "jedničky". Proč je Isabela najednou spřadená s inkvizitorama a co tam vůbec dělaj a proč je Raelag někde mimo scénu. Za jakékoli objasnění děkuji. BTW: Myslím si, že příběh by mohl být zpracován přímo na stránkách a ne jen ve fóru...
[/b]
Re: Mezery v příběhu!
Virtus wrote:Zdravím. V Heroes V sem nemohl dohrát úplně poslední misi, protože mi pořád padala. Tak jsem prostě přešel na datadisk trpaslíků. Ten už mám taky skoro dohranej, ale pořád nechápu co se stalo na konci "jedničky". Proč je Isabela najednou spřadená s inkvizitorama a co tam vůbec dělaj a proč je Raelag někde mimo scénu. Za jakékoli objasnění děkuji. BTW: Myslím si, že příběh by mohl být zpracován přímo na stránkách a ne jen ve fóru...[/b]
Biara se bude vydávat za Isabelu a pravá Isabela uteče s Raelagem do podzemí.