Slovní fotbal - vsichni sem!!

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Post by Rakšasa Raja »

Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )


Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Post by Rakšasa Raja »

Beybe wrote:
Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )


Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)


Saruman (Tak to jo :lol: To se schvaluje :twisted: , mimochodem má oblíbená potava z trilogie :twisted: )
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )


Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)


Saruman (Tak to jo :lol: To se schvaluje :twisted: , mimochodem má oblíbená potava z trilogie :twisted: )


Nazgúl (to ,,u" je dobře.Já mám nejradši Aragorna)
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Glorin
Posts: 220
Joined: Tue May 09, 2006 7:26 pm
Location: doma
Contact:

Post by Glorin »

Lorien (les celfů)
<img src="http://lamafootball.kvalitne.cz/logohocc.JPG">
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Glorin wrote:Lorien (les celfů)


Númerojci (ano,je to fakt národ v pánu prstenů!A ahoj,jsem rád , že jsi se přidal a že tě baví pán prstenů. :D :D :D :D
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Post by Rakšasa Raja »

Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu :lol: )
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Rakšasa Raja wrote:Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu :lol: )


Rohan (můj oblíbený národ).
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Post by Alarik »

Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Alarik wrote:Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)


Rohir (to je jezdec na koni u Rohanu :D :D )
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Post by Rakšasa Raja »

Rhún (krajina odkud pochází Východňané, kteří přišli na příkaz Saurona bojovat za jeho vojsko :wink: )
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Rakšasa Raja wrote:Rhún (krajina odkud pochází Východňané, kteří přišli na příkaz Saurona bojovat za jeho vojsko :wink: )


(na N mě už nic nenapadá) Nazgúl (předtím to byl ten drak ,ale teď myslím teho osedlaného) :D :D :D :D :D :D :D
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Post by Alarik »

Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Alarik wrote:Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)

Olifant (to je takový tan velký slon v pánovi prstenů (po anglicku mumaikl)
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
Post Reply