Nejdou spustit Heroesy V.

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
HUJER
Posts: 12
Joined: Tue May 22, 2007 2:37 pm

Nejdou spustit Heroesy V.

Post by HUJER »

poradte privez sem z USA novej noutas vod toshiby QUSMIO Intel® Core™2 Duo Processor* T7100 [1.80GHz, 2MB L2 cache, 800MHz FSB] Genuine Windows Vista® Ultimate 32-bit* 2048MB PC2-5300 DDR2 SDRAM* (Both slots may be occupied) + 1024MB Intel® Turbo Memory 15.4" Diagonal Widescreen XGA TruBrite™ Display* (1280 x 800) Mobile Intel® Graphics Media Accelerator X3100* with 8MB-256MB dynamically allocated shared graphics memory chtel sem to pro dceru ktera mela starej ACER a ted to taky nejde safffffra :-))
sexydevil
Posts: 4
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:33 pm

Re: Nejdou spustit Heroesy V.

Post by sexydevil »

HUJER wrote:poradte privez sem z USA novej noutas vod toshiby QUSMIO Intel® Core™2 Duo Processor* T7100 [1.80GHz, 2MB L2 cache, 800MHz FSB] Genuine Windows Vista® Ultimate 32-bit* 2048MB PC2-5300 DDR2 SDRAM* (Both slots may be occupied) + 1024MB Intel® Turbo Memory 15.4" Diagonal Widescreen XGA TruBrite™ Display* (1280 x 800) Mobile Intel® Graphics Media Accelerator X3100* with 8MB-256MB dynamically allocated shared graphics memory chtel sem to pro dceru ktera mela starej ACER a ted to taky nejde safffffra :-))



Zdravím... Problém bude patrně v tom, že OS vista již má implementaci graf.rozhraní DirectX 10 ( hra však pro běh vyžaduje starší verzi DirectX 9.0c jehož knihovny ve standartní instalaci Vist chybí - Problém vyřešíš instalací redist balíčku pro DirectX 9.0 - Novější verze se tím nepřeinstaluje, pouze si direct doplní chybějící knihovny ze starších verzí . ) Pokud problém přetrvá spusŤ to pomocí kompatibility pro OS win XP SP2 nebo nižší.
Post Reply