Nejlepší magie

Vše k druhému datadisku pro Heroes V, jenž nevyžaduje původní hru a je tak vlastně samostatnou hrou

Která magie je podle vás nejlepší?

Magie světla
7
16%
Destruktivní magie
13
29%
Magie temnoty
16
36%
Magie přivolávání
9
20%
 
Total votes: 45

User avatar
Biara12
Posts: 57
Joined: Thu Jul 24, 2008 3:29 pm
Location: Sheog(často i gryfí říše)

Re: Nejlepší magie

Post by Biara12 »

Nesouhlas!PAní stínu můžeš teleportovat!A na první temnota,2.destruktivní,3.přivolávací ,4.světla!
Rytíři,mágové,elfové,skřeti,trpaslíci,nekromanté všechny tyto rasy zemřou a Urgash Bude vládnout!
User avatar
Kunyak
Posts: 37
Joined: Tue Jul 29, 2008 9:44 pm
Location: Havraní země
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by Kunyak »

Mě to je jedno,já kouzlit neumim,jsem přece skřet.Ale stejnak jsem hlasoval pro destruktivní magii,tu když hraju za akademii,používám nejvíc.
Muži ,elfové ,trpaslíci a i démoni před skřety pokleknou!
User avatar
Krvavá fůrie
Posts: 197
Joined: Fri Jul 18, 2008 10:22 am
Location: Konos

Re: Nejlepší magie

Post by Krvavá fůrie »

J8 hlasuju pro temnotu.Destruktivní 2-3 místo s magii přivolání.
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
The Death Knight
Posts: 21
Joined: Mon Aug 25, 2008 7:20 am

Re: Nejlepší magie

Post by The Death Knight »

no ja som posunul prave magiu temnoty na prve miesto :) v TOE sa mi bohovksky zapacila dovtedy som ju ani nedaval... zaujala ma vampirismom ale potom som presedlal na hromadne oslabovanie a hlavne pana loutek ako vsetci ;)
User avatar
SirChristian
Posts: 88
Joined: Sun Oct 12, 2008 5:21 pm
Location: Ashan
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by SirChristian »

The Death Knight wrote:no ja som posunul prave magiu temnoty na prve miesto :) v TOE sa mi bohovksky zapacila dovtedy som ju ani nedaval... zaujala ma vampirismom ale potom som presedlal na hromadne oslabovanie a hlavne pana loutek ako vsetci ;)


Magia svetla sa vam nezda? Mne zas hej, jednoznacna volba pre ludi, trpaslikov, elfov a magov.
Christian bol vzdy viac hraniciar ako rytier.
Napol putnik, napol snilek,
ale jeho taktika na bojisku je postrachom vsade na svete.

Image
User avatar
Coach
Posts: 173
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejlepší magie

Post by Coach »

Nejlepší magii definovat nelze. Všechno se dá counterovat.
Ale pán loutek, šílenství nebo vampirismus z temné magie je maximální hnus.
User avatar
StreetX38
Posts: 1338
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by StreetX38 »

destruktivní, přivolávací a temná warlocky, temná magie a přivolávání pro nekro, temná a světlá pro lidi, všechny magie pro čaroděje pro trpaslíky je to skoro jedno hlavně že maj runy, pro orky nic, pro elfy světlá a přivolávacía pro peklo destruktivní a temná tak sou podle mě daný typy magií.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
User avatar
SirChristian
Posts: 88
Joined: Sun Oct 12, 2008 5:21 pm
Location: Ashan
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by SirChristian »

StreetX38 wrote:destruktivní, přivolávací a temná warlocky, temná magie a přivolávání pro nekro, temná a světlá pro lidi, všechny magie pro čaroděje pro trpaslíky je to skoro jedno hlavně že maj runy, pro orky nic, pro elfy světlá a přivolávacía pro peklo destruktivní a temná tak sou podle mě daný typy magií.


Akademie Světlo
Azyl Světlo
Hvozd Světlo
Pevnost Světlo
Peklo Destrukce alebo Temnota
Kobka Destrukce
Nekropole Temnota

vzhladom na obmadzene mnozstvo moznych tried skillov vzdy len jednu magiu
Christian bol vzdy viac hraniciar ako rytier.
Napol putnik, napol snilek,
ale jeho taktika na bojisku je postrachom vsade na svete.

Image
User avatar
StreetX38
Posts: 1338
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by StreetX38 »

No tak to spíš Akademie přivolávací světlo je jim celkem k ničemu když maj spoustu jednotek na kterejch neni znát ani morálka takže se mi to moc nezdá ale na dvě magie většinou dojít můžou.řek bych že jedna magie na jeden národ neni moc přesvědčivá.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nejlepší magie

Post by Zehir »

SirChristian wrote:
StreetX38 wrote:destruktivní, přivolávací a temná warlocky, temná magie a přivolávání pro nekro, temná a světlá pro lidi, všechny magie pro čaroděje pro trpaslíky je to skoro jedno hlavně že maj runy, pro orky nic, pro elfy světlá a přivolávacía pro peklo destruktivní a temná tak sou podle mě daný typy magií.


Akademie Světlo
Azyl Světlo
Hvozd Světlo
Pevnost Světlo
Peklo Destrukce alebo Temnota
Kobka Destrukce
Nekropole Temnota

vzhladom na obmadzene mnozstvo moznych tried skillov vzdy len jednu magiu

To ti odporuji, čarodějové mohou mít mystickou vševědoucnost a umí všechnu magii lépe, než než někdo, kdo má exp. Magii, a mohou si vzít plno užitečných schopností, a u trpaslíků, je taky dobrá destruktivní.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
SirChristian
Posts: 88
Joined: Sun Oct 12, 2008 5:21 pm
Location: Ashan
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by SirChristian »

Zehir wrote:To ti odporuji, čarodějové mohou mít mystickou vševědoucnost a umí všechnu magii lépe, než než někdo, kdo má exp. Magii, a mohou si vzít plno užitečných schopností, a u trpaslíků, je taky dobrá destruktivní.


Mozu, aj som mal, ale ta cena za nu je neuprosna.
Krasa, ze mas vsetko ale je tu ta vec: 'Dokazes vsetko vobec pouzit?'
Podla mna ani polovicu.

Hej u trpaslikov si nie som isty, priznavam:)
Christian bol vzdy viac hraniciar ako rytier.
Napol putnik, napol snilek,
ale jeho taktika na bojisku je postrachom vsade na svete.

Image
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nejlepší magie

Post by Zehir »

I
SirChristian wrote:
Zehir wrote:To ti odporuji, čarodějové mohou mít mystickou vševědoucnost a umí všechnu magii lépe, než než někdo, kdo má exp. Magii, a mohou si vzít plno užitečných schopností, a u trpaslíků, je taky dobrá destruktivní.


Tozu, aj som mal, ale ta cena za nu je neuprosna.
Krasa, ze mas vsetko ale je tu ta vec: 'Dokazes vsetko vobec pouzit?'
Podla mna ani polovicu.

Hej u trpaslikov si nie som isty, priznavam:)

Já používám všechno, když má nepřítel více vojáků, tak si na svou nejsilnější jednotku hodím přízračné síly, nebo vyvolám hradby čepelí, pak jeho vojáky můžu ničit destruktivními kouzly, nebo je očarovat Bojovým šílenstvím, slepotou, atd. Nakonec si své vojáky vzkřísím a vyhrál jsem boj, čarodějové totiž nejsou silní na boj, ale v kouzlech jsou nepřekonatelní. Se Zehirem si normálně jezdím s 5 Arcimágy, proti nějakým legií vojáků, a vyhrávám v pohodě a beze ztát, a takových kouzel, co jsou perfekfektní, ale jsou to kouzla 5. kruhu je požehnaně. A mít čtyři atributy jako je Magie Světla, temnoty, přivolávání a destrukce, a přivolávací, A NEUMĚT VŠECHNY KOUZLA, TO JE OPRAVDU HLOUPOST.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Coach
Posts: 173
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejlepší magie

Post by Coach »

Hloupost v rámci akademie předpokládám. Zrovna wizardi jsou v tomhle prasata, jako jediní ze hry si můžou vybírat. Ostatní hrady mají smůlu, museli by jet na všechny 4 školy a to je blbost :lol:

Jinak já trpaslíky hraju furt, takže destruktivní magie - ano. Potřebují ji totiž na jejich ultimátní schopnost.
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nejlepší magie

Post by Zehir »

Coach wrote:Hloupost v rámci akademie předpokládám. Zrovna wizardi jsou v tomhle prasata, jako jediní ze hry si můžou vybírat. Ostatní hrady mají smůlu, museli by jet na všechny 4 školy a to je blbost :lol:

Jinak já trpaslíky hraju furt, takže destruktivní magie - ano. Potřebují ji totiž na jejich ultimátní schopnost.

Jenže zase čarodějové nejsou nějací borci v boji, takže co chceš.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Coach
Posts: 173
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejlepší magie

Post by Coach »

Je tohle topic o magii nebo o boji? :lol:
Post Reply