Biara12 wrote:Jo johnovi se líbi jenom ty schnilý mrtvolia ta zatracená Asha!
Bez Ashy by tu nikdo z nás nebyl, na to nezapomínej.
Biara12 wrote:Jo johnovi se líbi jenom ty schnilý mrtvolia ta zatracená Asha!
Krvavá fůrie wrote:Kéž by nestvořila Johna.
Krvavá fůrie wrote:Nemám ráda?já ho nennávidím!Stejně jako ty Blbí elfy co se potulují po Heroes centru!
Krvavá fůrie wrote:Doufám že to zničí elfy, hlavně elfy!NEříkám že chci zabíjet děti ale ty který nám ublížili!A findan si ještě dovoluje říkat že nás rozdrtí(V homam5)!Oni by si na nás mněli dávat majzla!Stejně jako Hangvul!