Jinak podle mě je nejlepší Vodní. Ledová střela i kruh zimy dávají solidní škody a líbí se mi,že vypadá jako had
Na druhé místo dávám Ohnivého kvůli střelbě a mezi vzdušným a zemním se rozhodnout nemůžu.
Zdenda wrote:Takže,když tu je hlasování na všechno možné,tak proč ne i na tohle
Jinak podle mě je nejlepší Vodní. Ledová střela i kruh zimy dávají solidní škody a líbí se mi,že vypadá jako hadSice mu mana nevydrží věčně,ale i potom je docela solidní.
Na druhé místo dávám Ohnivého kvůli střelbě a mezi vzdušným a zemním se rozhodnout nemůžu.