Slza

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
TomV
Posts: 25
Joined: Wed Jul 05, 2006 6:42 am

Slza

Post by TomV »

Dobrý den,

hraju poslední mapu za lidi a poprvé mám najít Slzu. Tajnou i hlavní mapu mám odkrytou, ale je mi to houbec platné, protože mi tajná mapa vůbec nepřipomíná žádné známé místo na hlavní mapě. Poznávám tam akorát kousek čehosi, co vypadá jako pole a je tam jakási modrá struktura, jež nemá na hlavní mapě obdoby. No a pokud by mi někdo chtěl říkat, že jsem slepý, tak je to pravda, zraku mi opravdu moc nezůstalo. Screenshot je na adrese http://www.inext.cz/www/tvalusek/homam5/HOMaM5-slza.png

Můžete mi prosím někdo říct, kde mám přibližně začít kopat? Nemám nejmenší tušení. Předem díky.

Zdraví

Tomáš Valůšek
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Cela ta mapa je namodrala, cili ta Tvoje struktura (vlevo nahore) je ve skutecnosti bilo-vyblitezelena se zlatym krizem na kopuli, Monastry myslim :wink: :arrow:
Image
kokky
Posts: 12
Joined: Wed Jun 28, 2006 1:19 pm

Post by kokky »

Je to ta kaple napravo od hradu...
TomV
Posts: 25
Joined: Wed Jul 05, 2006 6:42 am

Post by TomV »

Díky, už jsem to našel, já tu svatyni na tajné mapě opravdu nepoznal :)
Post Reply