on line

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
kuzzatko
Posts: 8
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:39 am

on line

Post by kuzzatko »

Ahoj a omlouvam se jestli uz to tady nekde je.Zkousim hrat homam v on line jsem zaregistrovany ale pokazde kdyz se chci pripojit tak me to hodi zpet do hlavni nabidky.
tHANKS FOR HELP
ps:Mam verzi 1,4
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: on line

Post by asamm »

mas ToE :?:
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
Post Reply