Najímání jednotek z hradu?!

Obecně k Heroes of Might and Magic V
major konig7
Posts: 36
Joined: Mon Jul 17, 2006 4:45 pm

Post by major konig7 »

:lol: :lol: :lol:
omg nezdá se vám že je to trochu offtopic, co? :D :D
Post Reply