Zranit nebo Léčit

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Sauron flaknul svou holi Witch kinga -2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 9
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 16
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Witch King vyvolal kúzlo regenerácie a uzdravil sa (+2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 9
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 18
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

A keď bol uzdravený tak hneď išiel nabiť Gandalfa (-2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 7
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

nomad bojoval s mimozemstanama a ti mu dali nakladacku
-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Gandalf 7
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Altair zakiloval Alyx (-2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Gandalf 7
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Witch King znova zmlátil Gandalfa (-2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Gandalf 5
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Altairovi se podarila ukladna vrazda a nasel si zenskou +2

Altair (Assassins Creed) 23
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Gandalf 5
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 20
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

A potom zavraždil aj Gandalfa (-2)
Altair (Assassins Creed) 23
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Gandalf 3
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

altair si koupil nvou skytou cepel
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

A vyskúšal si ju na Gandalfovi (-2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Gandalf 1
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zranit nebo Léčit

Post by Morgrim »

A Gandalf nakonec vykrvácel. -1 Alyx mezitím zaútočila na Witch Kinga, jelikož je žena a tak by měla být ta, kdo ho zabije. -1

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 19
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zranit nebo Léčit

Post by Morgrim »

Naštěstí ji zachytil její robotický pes, takže se jí nic nestalo +2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 24
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 19
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

No hneď nato ju odstrelil neviditeľný Nomad so sniperkou (-2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 22
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 19
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Altair dostal novej mec +2

Altair (Assassins Creed) 27
Alyx (Half-Life 2) 22
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 19
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zranit nebo Léčit

Post by Morgrim »

A jelikož si ho chtěl vyzkoušet, spojil se s Alyx proti Witch Kingovi a společně na něj zaútočili -2

Altair (Assassins Creed) 27
Alyx (Half-Life 2) 22
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 23
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 17
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
Post Reply