Zranit nebo Léčit

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zranit nebo Léčit

Post by Morgrim »

A tak ho Alyx zastřelila a proroctví, že ho nezabije žádný muž, se tak naplnilo. -1 Všichni tři šli oslavovat a Aragorn si vzal Witch-kingova létajícího ještěra. +1

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 24
Sauron 25
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 0
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

A dopadol hlavou na kameň (-2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 20
Sauron 25
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

a tak mel blbou naladu a sel sundat saurona no podarilo se
Sauron -2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 20
Sauron 23
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

no nomad ho zachranil s VTOLem a sundal Saurona
Sauron -2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 18
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

No Aragorn to zase schytal ako prvý (-2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 16
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Nomad seskocil a dal si silu a flaknul saurona -2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 16
Sauron 19
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Ale Sauronovy to nič neurobilo a ešte sa stihol doliečiť (+2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 16
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

No pak to zkusil Aragorn mecem a fungovalo Sauron -2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 16
Sauron 19
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

No mečom mu akurát poškriabal brnenie (+2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 16
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

A tam mal naozaj tvrdý pád (-2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 12
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Aragorn dostal novy mec +2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 14
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Aragorn dostal novy mec +2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 14
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Aragorn dostal novy mec +2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 14
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Ale bol iba z umelej hmoty (-2)
Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 12
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

ale ocarovany +2

Altair (Assassins Creed) 25
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 24
Ghost Rider 25
Aragorn 14
Sauron 21
Michell (Ghost recon) 28
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
Post Reply