H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Vše k druhému datadisku pro Heroes V, jenž nevyžaduje původní hru a je tak vlastně samostatnou hrou
drsnak95
Posts: 2
Joined: Sun May 23, 2010 7:58 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by drsnak95 »

Typ hry: VÁLKA
Vítěz-Cannash
Drsnak95-Cannash
Akademie(Narxes) - Orkove(Kragh)

Hra se nevyvýjela slušně .Myslel sem že mám velkou šanci ,ale nakonec sem neměl žádnou.Měl dost dobrýho hrdiny takže sem mu skoro ani nic neubral :evil: ale přesto gratuluju.
User avatar
cannash
Posts: 17
Joined: Sun May 23, 2010 7:59 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by cannash »

Typ hry: Válka
Vítěz-Cannash
Cannash-Drsnak95
Orkove(Kragh)-Akademie(Narxes)

Vyvýjelo se my to dobře.Hodně sem si věřil a nakonec sem až nečekaně lehce zvítězil.Dobrá hra a dík. :wink:
User avatar
Unlimited Power
Posts: 17
Joined: Wed Apr 14, 2010 6:31 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by Unlimited Power »

Typ: vlastni vyzva
Vitez: Unlimited Power (akademie)
Porazeny: Abed_Nego (peklo)

Potkal jsem jeho hera ktery mel jen polovinu army... takze to slo rychle
User avatar
Abed_Nego
Posts: 19
Joined: Fri May 21, 2010 2:39 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by Abed_Nego »

Typ: vlastní výzva

Abed_Nego vs Unlimited Power

inferno vs academy

Vítěz: UP

Měl jsem trošku problém s creepováním a hodně chyběl mentor - sfinga mi zavřela cestu k ultimate, takže výsledek byl nevyhnutelný i kdybych měl plnou army
Magii nemůžeš pochopit, magii musíš ovládnout!
Dungeon > Academy
Smrt nemůžeš pochopit, smrt musíš ovládnout!
Necropolis > Haven
Sílu nemůžeš pochopit, silou musíš vládnout!
Stronghold > Fortress
Globální oteplování nemůžeš zastavit!
Inferno > Sylvan
prolomy
Posts: 13
Joined: Thu May 13, 2010 5:12 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by prolomy »

pořád to nechápu, a tak pro ty slabší ještě jednou. Před 3 týdny jsem vyrál hru na d Cannash, nahlásil jsem výhru, ta byla přijata a v tabulce jsem pořád na nule. Co mám ještě pro to udělat?
prolomy
User avatar
cannash
Posts: 17
Joined: Sun May 23, 2010 7:59 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by cannash »

Typ hry: vlastní výzva
mapa : Poloostrov
Poražený : Cannash
Nahlašuju prohru nad prolomy 0:1
Prolomy vs cannash
Barbaři(Kragh) - Hraničáři (Anwen)
User avatar
LuboH5
Posts: 6
Joined: Tue Aug 03, 2010 11:45 am

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by LuboH5 »

Typ hry: Souboj o Rank (Dobro)
Vítěz: LuboH5
LuboH5 1 - 0 Spectral (Desátník vs Seržant)
Haven(Maeve) - Sylvan(Vinrael)


Hrali sme mapu Batlle for Honor asi tak 3-4 hodinky sme hromadili vojsko a tak. Myslím, že sme sa stretli v 4. mesiaci a prebehol obrovský masaker (mam aj replay) Spectral ma zaskočil Meteor shower na každý výstrel balisty ale mal som 2x Dwarven Armor, takže som dačo vydržal. On vsadil na triky a kúzla ja na hrubú silu. Retribution a Luck mi vyhral bitku obaja sme mali dobré artefakty a jeho hrdina bol o 3 alebo 4 lvl vyšší  ale po Mass Haste sa málokedy dostal na ťah.


Link na Replay: http://uloz.to/5487996/pwnage.sav Myslím si, že to bola dobrá bitka :P
User avatar
Spectral
Posts: 18
Joined: Sun May 16, 2010 10:17 am
Location: Irollan
Contact:

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by Spectral »

Typ hry: Souboj o Rank (Dobro)
Spectral vs LuboH5
Sylvan(Vinrael) vs Azyl(Maeve)
Vítěz: LuboH5
Mapa: Battle for honor

Dobrá hra ,hráli sme to dost dlouho . Vsázel sem na očarovanou balistu ale poté co sem zjistil že má soupeř kyrys trpasličích králu sem musel implozi 2700 DMG vyměnit za pá meteorů o polovinu slabší . A docela mě zaskočila rána mistra kuše který zabil 445 Lovečáků :D No i sylvan mi byl k ničemu asi budu muset přijít s něčim novym :)))
Magie existuje proto aby člověku sloužila , nikoli aby ho ovládala.
User avatar
LuboH5
Posts: 6
Joined: Tue Aug 03, 2010 11:45 am

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by LuboH5 »

Typ hry: Souboj o Rank (Dobro)
Unlimited Power vs LuboH5
Azyl(Vittorio) vs Fortress(Erling)
Vítěz: Unlimited Power
Mapa: Battle for honor


Rozdrtil ma na prach mal +7lvl hero a velmi velke staty co dodat, nemal som sancu.
User avatar
Unlimited Power
Posts: 17
Joined: Wed Apr 14, 2010 6:31 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by Unlimited Power »

Typ hry: Souboj o Hodnost (Dobro)
Unlimited Power vs LuboH5
Azyl vs Fortress
Vítěz:Unlimited Power
Mapa: Battle for honor

souper mel o 20 nizzsi staty, takze i s polovinou armady to slo celkem v pohode...
User avatar
Unlimited Power
Posts: 17
Joined: Wed Apr 14, 2010 6:31 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by Unlimited Power »

Typ hry: Vlastni vyzva
Mapa: The art of war
Unlimited Power (Havez) vs Prolomy (Hagash)
vitez: Unlimited Power
prolomy
Posts: 13
Joined: Thu May 13, 2010 5:12 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by prolomy »

volná výzva
prolomy vs Fido Boss (UnPow)
mapa: poloostrov
skřeti vs mágové
vítěz: Fido Boss
poražený: Prolomy

popis: Mágové, konkrétně Havez, jako vždy vsadil na rychlý a neolítosný postup díky svým strojům. Krom toho, že proti nim namá cenu aktivovat zkušenosti balisty, protože je gremlini vypínaji, jsem za celou dobu nedostal zkušenost pohybu hrdiny, mě cesta zpět do hradu, stála hrad. No, opět musím trénovat a trénovat...
prolomy
Posts: 13
Joined: Thu May 13, 2010 5:12 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by prolomy »

Typ hry: vlastní výzva
mapa : Poloostrov
Poražený : Cannash
Nahlašuju prohru nad prolomy 0:1
Prolomy vs cannash
Barbaři(Kragh) - Hraničáři (Anwen)


tahle hra byla celá o losu. Hrál se náhodný výběr a Cannash neměl štěstí na hrdiny
prolomy
Posts: 13
Joined: Thu May 13, 2010 5:12 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by prolomy »

hellfir vs prolomy
vítěz prolomy
poražený Hellfir

omlouvám se za zpožděné nahlášení
prolomy
Posts: 13
Joined: Thu May 13, 2010 5:12 pm

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her

Post by prolomy »

mapa: Art of War
prolomy vs Cannash
vítěz: prolomy (lidi)
poražený: Cannash (warlock)

pro oba nová mapa vylosovala nepřiměřené síly. Kdyby se losy hradů obrátily asi by i výsledek hry byl jiný. Sám hraji za Walocky nerad, tak jsem Cannashovi nezáviděl...
Post Reply