Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

[/quote]Přesně tak, celí nový koncept jednotek je zalozeny na tom, ze kazdy narod má 3 přibližně podobně silné jednotky, mezi kterými se rozhoduje, a je jen na něm, jaký poměr těchto jednotek zvolí. Napriklad tedy Ochránce, Sestra i Střelec by měli být obdobně silní, samozřejmě jeden je míněn na dálku, a tak nevydrží tolik co pěšák, třetí je zase možná míněn na podporu. všechny řadové jednotky by si však měli být částěčně rovny.[/quote]
Zdá se, že jsem to celé špatně pochopil v překladu... Já jsem myslel, že všechny jednotky si budou rovné, od základních po šampiona. No, takhle to stejně dává větší smysl, jedině dobře, že jsem byl poučen.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
sir emental
Posts: 8
Joined: Sun Dec 19, 2010 3:46 pm
Location: Hospoda "U kastrovaného griffina"
Contact:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by sir emental »

jakože by to bylo jako v HoMM IV??? :shock: :shock: :shock:
No pain, no gain.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

sir emental wrote:jakože by to bylo jako v HoMM IV??? :shock: :shock: :shock:


Ne zcela. Hráč má v H-IV se "MUSEL" rozhodnout mezi možnostíá A a B. Tady v H-VI se hráč "MŮŽE" rozhodnout. Pokud má kolem sebe spoustu pěchoty, může vykoupyt všechny své Řadové jednotky jako střelce, ale taky je může nakombinovat, napříkald 50% střelci, 50% mágové.

Rozdíl mezi tímto systémem a systémem v H-IV je v tom, že hráč neměl možnost toto rozhodnutí změnit. Jakmile postavil noční můry, mohly vykupovat jen noční můry, a efrity leda v dalším hradě.

V H-VI má hráč příetup ke všem jednotkám. Může tedy jeden týden vykoupit jen kněze, další týden se sytuace změní a vykoupí jen střelce, nebo si bude pravidelně udržovat vyrovnaný stav u všech jednotek. Každý hrd má stále k dispozici 7 jednotek, hráč však nemusí vykupovat všechny.
Příklad, mám populaci 18 řadových jednotek, Můžu si tedy koupit 6harpií, 6skřetů a 6 goblinů. Proti mě je však člověk a vým že harpie mi budou zřejmě kničemu, tak to se rozhodnu je nevykupovat, a místo nich vykoupím 9 Skřetů a 9 goblinů.

Je to už trošku srozumitelné.???


Poznámka, tak jsme alespoň tento systém pochopil já, možná to bude ve hře trošku jinak.
Last edited by Dave_Jame on Sun Dec 19, 2010 6:59 pm, edited 1 time in total.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
sir emental
Posts: 8
Joined: Sun Dec 19, 2010 3:46 pm
Location: Hospoda "U kastrovaného griffina"
Contact:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by sir emental »

děkuji, už to plně chápu, ale přijde mi škoda, že to změnili. nápad je to dobrý, ale ne pro takovou legendu jako Heroesy. ty by se měli držet tradice. ale může to být příjemné osvěžení...
No pain, no gain.
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

sir emental wrote:děkuji, už to plně chápu, ale přijde mi škoda, že to změnili. nápad je to dobrý, ale ne pro takovou legendu jako Heroesy. ty by se měli držet tradice. ale může to být příjemné osvěžení...

Myslím, že až moc chceš, aby Heroes VI byl jen remake III. A to by byla chyba. Z historie lze vidět, že remake nikdy nic nevylepší, naopak.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Podľa mna je ten systém dobrý. Je celkom nový a myslím že aj zaujímavý. Už sa teším ako si to vyskúšam. Nie všetko čo je nové je zlé. A tak isto si myslím že by bola chyba znova tak opakovať ten starý systém. Treba vyskúšať niečo nové.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
sir emental
Posts: 8
Joined: Sun Dec 19, 2010 3:46 pm
Location: Hospoda "U kastrovaného griffina"
Contact:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by sir emental »

nemyslím přímo zanechat, jen trošku vylepšit, ale ne tak změnit :D
ale určtě to alespoň skusím
No pain, no gain.
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

sir emental wrote:nemyslím přímo zanechat, jen trošku vylepšit, ale ne tak změnit :D
ale určtě to alespoň skusím

Taková změna je jedině dobře; vyváženost hry, takzvaný "balanc", je jedna z nejdůležitějších, ne-li nejdůležitější, věcí v každé strategii, u RTS to je ještě zřejmější.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Presne tak.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
doomgrom
Posts: 19
Joined: Thu Dec 16, 2010 4:24 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by doomgrom »

Dave_Jame wrote:
GoodMan wrote:Říkám, co jsem já neviděl. Ale když se podíváš na například na WarCraft, Heroes V, teď Heroes VI....

WC není hra podobná Heroes, a navíc v ní pokud vým upíři jako rasa vúbec nejsou.... (kdyžtka mě oprav)
A právě proto jsem ti dal odkaz na hry kde se tak objevují.
Mohu pokračovat dál v RPG hrách ze světa MaM? Klasický hollywoodský upír má mít krátké černé vlasy s ostrou špičkou na čele a velkými koutky, CHodí ve fraku a nosí těžký plášť (Heroes4,MaMVII) Já jsme rád že je pojali jinak.. jde vydět že hru nedělali Američani.

Jo a k těm německým stránkám. Odkazy obrázků stále fungují, takže na servru je nechali.. možná to němci jen neunesli a pustili to dřív než měli. Nebo to taky je jen fáma.. Pravdu se dozvíme až bude 4 národ uveřejněn oficielně.

Jenom pro doplnění ve wc jsou upíři říká se jim Nathrezim ale ve hře se vyskytují pouze jako hrdina u nemrtvích a to Dread lord
Jinak jak tady čtu u sukub vůbec tu není zmínka o tom jestli budou stále střelecký jednotky a nebo jen něco jako matky stínů u temných elfů v HOMAM 5
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

To je tím, že zatím to vůbec není známo.
Podle popisu by taky mohli být kouzelníci.

Krásné by byl, kdyby měli schopnost kopírovat schopnosti jiných řadových jednotek.. ale to by asi bylo moc.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

Myslím že ten byl jasný. Ztvárnění se mi líbí.. Kyklopové jsou na Ashanu sympaťáci
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Aj tí kyklopovia sa mi dosť podobajú na tých z Dark Messiah.
P.S.: ked bude v H6 vidno Kha-Beletha tak dúfam že bude vyzerať ako v Dark Messiah lebo tam bol bombový.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

Já naopak doufám, že tam nebude. Vypadá jako mix Saurona z PP a Arthase/Krále Lichů z WoW. To samé Agrael. Takových je už spousty, Sandor nebo Sveltana jsou poněkud originálnější.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Post Reply