Z http://www.heroes-centrum.com/h1/ som si stiahla presne podľa "Nejprve si stáhněte jak Heroes I, tak i VDMSound." Neviem síce, prečo ešte raz VDMSound, lebo ten je zapakovaný hneď v homam1.rar, ale dobre. Všetko som rozpakovala, nainštalovala, ale hups! pri spúšťaní podľa návodu namiesto happyendu je toto:
C:/Program Files/Ubisoft/H..................................../Heroes.exe /Prístup bol odopretý
Čo s tým? ďakujem za radu, Lea