Montezuma3 wrote:GoodMan wrote:Jasně!
http://img4.imageshack.us/img4/8260/18012011.jpg
To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?
Ne, myslim, ze to je jen jezero a odraz ve vodní hladině (podivej se např na ten strom)