Zachraňte Zehira!

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Bušák »

jenže skočila zrovna do výběhu s divokými gryfy , kteří se tam učili létat. SMRT!
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Khengi »

ovšem gryfové zatím nebyli zuřivý ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Bušák »

jenže její pád do jejich žrádla je opravdu rozzuřil. SMRT!
User avatar
drsnak
Posts: 137
Joined: Sun May 09, 2010 6:17 pm
Location: ashan

Re: Zachraňte Zehira!

Post by drsnak »

Bušák wrote:jenže její pád do jejich žrádla je opravdu rozzuřil. SMRT!

ale Isabela stihla v cas utict ZIVOT!
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Image Image
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Khengi »

jenže gryfové rozbili klec a hnali se za ní
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by roman »

Ale nakonec se ukázalo že si chtěli jen hrát a to žrádlo jim stejně moc nechutnalo. ŽIVOT
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Khengi »

ovšem isabela tím rozzuřila hlídačku a trenérku gryfů, irinu a ta jí sekla mečem SMRT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Bušák »

Naštěstí netrefila žádné důležité orgány a tak se krvácející isabela doplazila do nemocnice a tam ji uzdravili. ŽIVOT!
User avatar
drsnak
Posts: 137
Joined: Sun May 09, 2010 6:17 pm
Location: ashan

Re: Zachraňte Zehira!

Post by drsnak »

ale doktor poplet operaci nohy a isabela vykrvacela SMRT!
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Image Image
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Khengi »

ovšem doktor byl mág svtla a použil kouzlo regenerace ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Bušák »

Jenže toto kouzlo je náročné na manu , ta doktorovi explodovala a exploze zabila jeho i Isabelu. SMRT
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Khengi »

isabela naštěstí spadla těsně před tím s postele ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
drsnak
Posts: 137
Joined: Sun May 09, 2010 6:17 pm
Location: ashan

Re: Zachraňte Zehira!

Post by drsnak »

Khengi wrote:isabela naštěstí spadla těsně před tím s postele ŽIVOT

ALE postel potom spadla na ni !smrt
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Image Image
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Khengi »

všem isabela měla brnění a ak se rozbilo en brnko ŽIVOT
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
drsnak
Posts: 137
Joined: Sun May 09, 2010 6:17 pm
Location: ashan

Re: Zachraňte Zehira!

Post by drsnak »

ale to isabele nepomohlo a postel ji udusila
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Image Image
Post Reply