Zeptejte se Ubisoftu!!!

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Elreth »

Jo a chci se zeptat jestli někdo neví jak budou fungovat obléhací stroje, jéké budou a jak bude fungovat boj v hradbách(hrady,příkopy-různé druhy,věže-střelecké věžě......)atd. ...DĚKUJI MNOHOKRÁT...
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Dave_Jame »

Tito informace prozatím nemám, a budou budeme vás informova.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by GoodMan »

Elreth wrote:Jo a chci se zeptat jestli někdo neví jak budou fungovat obléhací stroje, jéké budou a jak bude fungovat boj v hradbách(hrady,příkopy-různé druhy,věže-střelecké věžě......)atd. ...DĚKUJI MNOHOKRÁT...

U Pekla je obléhací stroj červ z pozadí Sandora.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by gemball »

Já bych se chtěl zase ubisoftu zeptat zda by neplánovali prodávat samostatně ten 160stránkovej Artbook co budou dávat ke sběratelské edici. Hrozně bych ho osobně chtěl ale nechce se mi moc kupovat tu sběratelskou edici jak výjde jenom kvůli tomu Artbooku. 1899,- není zrovna málo jenom kvůli téhle věci, stačí že budu muset dát zřejmě 999,- Kč (pokud neseženu někde levněji v cizině nebo v shopu) jenom za samostatnou hru s manuálem, není mi líto peněz ale kvůli jedné věci připlácet skoro jednou tolik :-/
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by naruto34721 »

ja si radsej pockam na cestinu a trosku na levnejsiu cenu .... lebo heroes je jedina hra ktoru si kupim :D
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Bušák »

Já si k Heroes 5 koupil obyčejnou edici na místo sběratelksé a teď toho draze lituji , jinak hra je v předprodeji za cca 1200 Kč , takže ta sběratelská edice bude tát okolo 2 tisíc , já jsem jen zvědavý jestli její součástí bude i ta figurka Michaela pro fanoušky , jejíž koncept se tu a na oficiálních stránkách nedavno objevil...
User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by gemball »

Bušák wrote:Já si k Heroes 5 koupil obyčejnou edici na místo sběratelksé a teď toho draze lituji , jinak hra je v předprodeji za cca 1200 Kč , takže ta sběratelská edice bude tát okolo 2 tisíc , já jsem jen zvědavý jestli její součástí bude i ta figurka Michaela pro fanoušky , jejíž koncept se tu a na oficiálních stránkách nedavno objevil...


na gameexpres.cz mají cenu za obyč verzi stanovanou za 999,- Kč a sběratelskou za 1899,- Kč ale stejně se hecnu asi a půjdu do sběratelské jinak pětku mám taky jenom obyč a taky jsem kdysi litoval když vyšla že jsem nešel do té sběratelské.
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by jakubcha »

http://hry-pro-pc.heureka.cz/might-and-magic-heroes-6/

Zde mám výpis těch obchodů a ten Gameleader má zákl. verzi za 898 Kč a píšou že ji budou mít už 29.4.2011...tak uvidíme co z toho bude... :D
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by MINOTAUR »

Ja by som sa chcel opýtať či to bude rovnakú ochranu ako napr. Assassins Creed 2, kedže to robí Ubisoft.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Dave_Jame »

MINOTAUR wrote:Ja by som sa chcel opýtať či to bude rovnakú ochranu ako napr. Assassins Creed 2, kedže to robí Ubisoft.

Ubisoftská ochrana (DRM) u Heroes VI nebude, nebo alespoň ne v takovem rozsahu jak tomu bylo pravě u AC2. Přístup Ubisoftu by měl být benevolentnější
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by jakubcha »

Dave_Jame wrote:
MINOTAUR wrote:Ja by som sa chcel opýtať či to bude rovnakú ochranu ako napr. Assassins Creed 2, kedže to robí Ubisoft.

Ubisoftská ochrana (DRM) u Heroes VI nebude, nebo alespoň ne v takovem rozsahu jak tomu bylo pravě u AC2. Přístup Ubisoftu by měl být benevolentnější


Díky bohu!!!Děkuju!!! :D :lol: :P :mrgreen:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by gemball »

Za co mu děkuješ? on s tím nemá nic společného to za prvé a za druhé je smutné že každej druhej si tuhle hru stáhne z internetu a podporuje tím akorát pirátsví a o to hůř u těch lidí co jsou třeba fandové ale stejně si to raději stáhnou z internetu než aby podpořily tvůrce tím že koupí originál ale tohle tady nechcu rozebíra to by byla příliš dlouhá debata která by stejně nikam nesměřovala protože sto lidí = sto chutí.
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
User avatar
Morbid
Posts: 128
Joined: Wed May 19, 2010 2:14 pm

Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Morbid »

Čaute, možno sa budem opakovať, ale: AK BUDÚ HEROES VI PRZNENÉ AKOUKOĽVEK FORMOU AJ TOHO NAJJEMNEŠIEHO DRM, ČI NAJJEMNEJŠOU FORMOU NÚTENEJ REGISTRÁCIE,TAK SA NAŇ VYKAŠLEM!!!!..... a keď budem hrávať niekedy nejaký heroes, tak IV-ku alebo V-ku.....prípadne II-ku! :) :P :D P.S. Kupujem si len originálky a nenapaľujem. :P :P :P
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by MINOTAUR »

Ja kupujem len hry ktorých som veľký fanda a heroes patrí medzi ne. Najskôr si to možno stiahnem ked nebudem mať peniaze ale potom si to rozhodne kúpim.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Khengi »

ahoj, chci se zeptat ubisoftu jesli tam bude poznat pohlaví a ještě něco, proč je jenom 5 národů.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Post Reply