Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Pokud se nepletu tak ten behomoth je z Heroes of might and magic Online (čínská)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Caius
Posts: 132
Joined: Sun Sep 30, 2007 1:43 pm
Location: Irollanské hvozdy

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Caius »

Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
User avatar
Caius
Posts: 132
Joined: Sun Sep 30, 2007 1:43 pm
Location: Irollanské hvozdy

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Caius »

Pár screenů dne (nevím jestli tu některé už nejsou):

http://static2.ubi.com/uk/mm/February%2028_Stairs%20Leave%20Underground.jpg - nádherné podzemí a schody na povrch

http://static2.ubi.com/uk/mm/March%204.jpg
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

jakubcha wrote:
MINOTAUR wrote:Inak to 25. výročie Heroesu bude v auguste tak dúfam že ten termín s vydaním H6 nebudú dodržiavať presne.

Píšou že to 25.výročí je po celý rok ale vzhledem k tomu jak hodně to už je dokončený do prý bude do 1. poloviny roku...Ale říká se že odhalení 5. rasy bude někdy v březnu a zároveň těsně před vydáním hry takže by to mohlo být někdy na konci března a během dubna...


No tak by to malo byť ale viete ako niekedy zvyknú zdržiavať. Aj Assassins Creed Brotherhood pekne odkladali.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Phoenix
Posts: 101
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Phoenix »

Musím říct že jsem docela skeptický co se HEROES VI týká. Nemám moc čas studovat a procházet všechna fora a preview, můžete mi někdo potvrdit že jsou tyto věci pravda? Míň surovin, zrušení iniciativy (asi hlavně té super lišty s pořadí jednotek z HOMAM V. Jestli je to pravda tak to mě hodně mrzí), místo měst by prý měli být jen nějaké menu. :shock: To snad ne. Nemusí se prý obsazovat doly ale jen celá města apod. Je to pravda? :cry: Graficky to vypadá moc hezky i když trošku do pána prstenů. To mi ale nevadí. :D . Taky jsem nepochopil, jestli tam vlastně budou ještě nějací jiní hrdinové než ti 4 základní. Zatím mi teda přijdou ty změny spíš k horšímu. Podle mě:
HOMAM 3 super total, ale dnes už zastaralé (hlavně graficky)
HOMAM 4 Nejdřív velké rozčarování, pak jsem ale zjistil, že dobře promyšlené a hodně variabilní. (Dnes už ale zastaralé)
HOMAM 5 Nejdřív nic moc, s každým datadiskem ale o řád lepší a podle mě ToE datadisk to dotáhl do ultraparádního konce. ;)
HOMAM 6 ?????????????

Omlouvám se. Vím že se tyto dotazy tady určitě řešili, ale fakt nemám tolik času, abych podrobně prošel 50 stran fora.
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Všetko je tak, ale iniciatíva bude a budú aj mestá ale v 2D. Hrdinovia budú dvaja (sila a mágia( a až ďalej si budú rozvíjať špeciálne povolania ktoré súvisia s reputáciou. A myslím si že tie zmeny naopak hru zlepšia napr. aj suroviny dobre vyriešili hlavne čo sa týka zaberania dolov.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Gorkan
Posts: 81
Joined: Tue Jan 11, 2011 5:53 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Gorkan »

nastve kdyz je souper partizan artefakty na rychlost a furt ti zabira doly utoci kdyz jsi pryc z mesta proste se to neda Takhle Mu trebas zaberes mesto co ti zabral na tvem uzemi a mas zpatky sve doly atd
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Presne a aj ten systém boja sa mi páči hlavne keď má nejaká jednotka šťastie a dá ten kritický úder (vyzerá to super :D )
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Phoenix
Posts: 101
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Phoenix »

MINOTAUR wrote:Všetko je tak, ale iniciatíva bude a budú aj mestá ale v 2D. Hrdinovia budú dvaja (sila a mágia( a až ďalej si budú rozvíjať špeciálne povolania ktoré súvisia s reputáciou. A myslím si že tie zmeny naopak hru zlepšia napr. aj suroviny dobre vyriešili hlavne čo sa týka zaberania dolov.


Hm no nechám se překvapit. Graficky a v pohybu to vypadá sqěle. Stavění měst ale bylo vždycky taky velkou součástí HOMAMů a pokud to bude jen formou nějakého menu. Tak to mi asi bude chybět. Na Homamech mě taky nejvíc baví objevování a s tím související zabírání dolů. Pokud to tady bude řešeno jen zabíráním měst tak si myslím že to bude trochu škoda. No uvidíme. Další věc je omezení zdrojů. Asi to bude fungovat. Jen aby to moc nezjednodušili. Pokud je víc surovin a dobře udělané mapy tak to nutí měnit strategii. Bojovat s jiným typem jednotek, které jsem schopen vystavit, případně obchodovat apod. No uvidíme.
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

NAGA SE BLÍŽÍ!!!http://uloziste.mybpgames.net/di-1312997372053.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-13129973736314.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-1412997374138.jpg
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

A tady je Irina:http://uloziste.mybpgames.net/di-512997380689.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-5129973815111.jpg
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

ACH KONEČNĚ :!: ,MYSLÍM ŽE UŽ NELZE SPEKULOVAT, JAKÁ BUDE 5 RASA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Když se pozorně podíváte na "koně" nagského hrdiny je to asi...(myslím podle hlavy nějaký vlk či co) :wink:
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

MŮžem spekulovat dál,která bude 6 rasa v datadisku,kdo to bude?TEMNÍ ELFOVÉ!!!
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

Elreth wrote:Když se pozorně podíváte na "koně" nagského hrdiny je to asi...(myslím podle hlavy nějaký vlk či co) :wink:

KIRIN
Post Reply