Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by estla »

To je presne to, čo som čítala "medzi riadkami" v odpovediach vývojárov aj ja :o Skrátka, nemienia nič meniť na vzhľade miest, majú iné "priority", schválne som zvedavá, čo to bude za zmenu oproti bete. Kašlem na dáke zástupné symboly neviem čoho, to sú drobnosti, ale v zásade sa toho asi moc nezmení. Keby som sa mýlila, budem rada :D
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Keby mali prerábať tie mestá tak vydanie hry by zase museli presunúť takže ja som rád že to už nechajú tak. V datadisku to možno zmenia tak si treba len počkať. Ale dá sa zvyknúť aj na tieto mestá.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Lord Michal
Posts: 86
Joined: Tue Apr 13, 2010 2:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Lord Michal »

Tak vzhledem k tomu, že mě bude zajímat výhradně multiplayer, tak mě vzhled nějakých obrazovek měst vůůbec netrápí :) Vše co pomůže urychlit hru je u mě vítáno. Jen co vyjde hra, tak s kámošema rozjedem mulťák :D Ale každý na to má názor jiný a každý od hry požaduje něco jiného, to je normální. Nelze se zavděčit všem. Mě osobně beta dostala, až na pár malých nedostatků, který určitě doladěj do vydání nebo datadiskem později. Sem třeba docela zvědav, kdo bude hrát (hlavně v multi) bez dovednosti taktika - tedy možnosti rozestavení jednotek podle libosti :D Těšim se na September :)
User avatar
KAMIK4ZER
Posts: 18
Joined: Fri Jul 01, 2011 7:17 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by KAMIK4ZER »

obrazovka měst mě až tak netrápí, hlavní je, že města vypadají dobře na mapě
nejvíc se těším jak budou probíhat souboje s bossama a na kampa, protože zatím to vypadá hoodně dobře ..
jaký je zatím váš nejoblíbenejsi hrad? mne se nejvíc líbí nekropolis, ty pavoučí ženy jsou prostě kruté :twisted:
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

U mňa je to jednoznačne peklo. Vôbec ma nesklamali a najviac ma prekvapil Maniak. Toho reťazového típka milujem :twisted: A potom samozrejme Pit Lord ktorý opäť postúpil v kariére oproti minulému dielu a už je veľký šéf 8) A ešte sa mi páči hudba z Dark Messiah v pekelnom meste. Dúfam že bude aj keď vyjde plná hra.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
zdenek000
Posts: 66
Joined: Mon Dec 06, 2010 5:09 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by zdenek000 »

No mě asi nejvíc zaujala svatyně.Hrad vypadá úplně úžasně a jednotky patří taky mezi moje oblíbené.Dobrá je spring water(vodní elementál) a nebo sněhurka když je vylepšená tak ta její ledová past je super a dobrej je taky kensei.je docela silnej a někdy útočí vícekrát za sebou.jedinej kterej neni moc silnej je ten žraločí válečník.ostatní rasy mě taky zaujaly hlavně orkové,lidi a nemrtví a poslední je peklo.Maj dobrý jednotky ale ten kerberos mi pijde docela slabej a jinak by to ušlo
User avatar
KAMIK4ZER
Posts: 18
Joined: Fri Jul 01, 2011 7:17 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by KAMIK4ZER »

Svatyně je dobrá, co se týče těch žraločích válečníků tak ti mi připadli docela silní. -2 rychlost se hodí vždycky a medúzám a sněhurkám to dá aspon jeden výstřel navíc a když to skombinuješ s ledovýma kouzlama hrdiny tak to se k tobě neutralové ani nedostanou :o
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Ja si nagov idem vyskúšať teraz lebo ešte som na nich nemal čas ale proti ich vojakom som už bojoval a jediný kto stojí za niečo je kenshi.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
KAMIK4ZER
Posts: 18
Joined: Fri Jul 01, 2011 7:17 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by KAMIK4ZER »

medúzy jsou taky hodně dobré s tím léčením jsem na začatku hry neměl žádné ztráty 8) .. "sněhurky" a kenshiové jsou hodně dobří..oproti tomu mně trošku zklamal kirin, ale ještě jsem za ně pořádně nehrál a neznám všechny schopnosti , tak možná ještě překvapí. Celkově jsem si svatyni oblíbil 8)
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

Lord Michal wrote:Tak vzhledem k tomu, že mě bude zajímat výhradně multiplayer, tak mě vzhled nějakých obrazovek měst vůůbec netrápí :) Vše co pomůže urychlit hru je u mě vítáno. Jen co vyjde hra, tak s kámošema rozjedem mulťák :D Ale každý na to má názor jiný a každý od hry požaduje něco jiného, to je normální. Nelze se zavděčit všem. Mě osobně beta dostala, až na pár malých nedostatků, který určitě doladěj do vydání nebo datadiskem později. Sem třeba docela zvědav, kdo bude hrát (hlavně v multi) bez dovednosti taktika - tedy možnosti rozestavení jednotek podle libosti :D Těšim se na September :)


Tak to mě určitě taky,s kámošem to rozjedem přes hamachi a taktika tu budu mít určitě po každé u každého hrdiny,jen musím obětovat jeden point z levlu a zvolit si ji :lol:
A ty města :?: :?: jen mě to zaskočilo že hra vypadá našlapaně i ty souboje jsou super,až právě na ty města,přijde mi to takové stručně udělané,moc se na touhle věcí nezabývaly,mysleli si totiž,že to není podstatná věc.Hráč přece jenom jestli kutí strategii proti protivníkovy a řeší veškeré bitvy a suroviny,by ho nemělo moc rozhodit,že ty města vypadaj zrovna takhle :wink: určitě by to samozřejmě dodalo atmosféru této hry :) Možná,že většina z nás čekala něco podobného jak to bylo v Heroes V,ale nevadí mi to :wink: trhat žíly si kvůli tomu nebudu :mrgreen: A jestli to opraví potom nějakým tím patchem mají u mě bezvýznamné plus :lol: Ale co,já osobně jsem se hrou Heroes 6 spokojený už ted :!: 8) a už se těším až vyjde :mrgreen:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
User avatar
KAMIK4ZER
Posts: 18
Joined: Fri Jul 01, 2011 7:17 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by KAMIK4ZER »

http://www.betasjournal.com/medias/img/ ... 5th_Fi.jpg
co si myslíte o tomhle artworku ? je to čístě heroes VI nebo směs všech jednotek a hrdinů ze všech heroes ? je tam Godrik,Raelag,Zehir a další kampanoví hrdinové ze minulých dílu.. bylo by přinejmenším dvné kdyby všichni přežili 4 století.. :idea:
Last edited by KAMIK4ZER on Wed Jul 06, 2011 7:51 pm, edited 1 time in total.
User avatar
KAMIK4ZER
Posts: 18
Joined: Fri Jul 01, 2011 7:17 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by KAMIK4ZER »

ted jsem objevil na offi foru heroes VI pár dalších artworků ..(nejspíš) Boss pekla :
http://imageshack.us/photo/my-images/11 ... oboss.jpg/
black dragon:
http://imageshack.us/photo/my-images/11 ... oboss.jpg/
Last edited by KAMIK4ZER on Wed Jul 06, 2011 8:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

KAMIK4ZER wrote:http://www.betasjournal.com/medias/img/2011/06/UBISOFT_MightMagic_25th_Fi.jpg
co si myslíte o tomhle artworku ? je to čístě heroes VI nebo směs všech jednotek a hrdinů ze všech heroes ? je tam Godrik,Raelag,Zehir a další kampanoví hrdinové ze minulých dílu.. bylo by přinejmenším dvné kdyby všichni přežili 4 století.. :idea:


Chlapče chlapče.. (bez urážky) ty si asi dobře nečteš co odkud kdesi kopíruješ

Ten Artwork nemá z heroes VI moc společného.. krom toho že jsou v něm jeho prvky. Je to "Narozeninový" Artwork ukazující výjevy z mnoha přechozích her Might and Magic. A nejsou to zdaleka jen heroes. Většinu postav by člověk který hrál III a V měl poznat.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

Beztváří vs. anděl :http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/hero.jpg
User avatar
Lord Michal
Posts: 86
Joined: Tue Apr 13, 2010 2:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Lord Michal »

Tak to mě určitě taky,s kámošem to rozjedem přes hamachi a taktika tu budu mít určitě po každé u každého hrdiny,jen musím obětovat jeden point z levlu a zvolit si ji :lol:
A ty města :?: :?: jen mě to zaskočilo že hra vypadá našlapaně i ty souboje jsou super,až právě na ty města,přijde mi to takové stručně udělané,moc se na touhle věcí nezabývaly,mysleli si totiž,že to není podstatná věc.Hráč přece jenom jestli kutí strategii proti protivníkovy a řeší veškeré bitvy a suroviny,by ho nemělo moc rozhodit,že ty města vypadaj zrovna takhle :wink: určitě by to samozřejmě dodalo atmosféru této hry :) Možná,že většina z nás čekala něco podobného jak to bylo v Heroes V,ale nevadí mi to :wink: trhat žíly si kvůli tomu nebudu :mrgreen: A jestli to opraví potom nějakým tím patchem mají u mě bezvýznamné plus :lol: Ale co,já osobně jsem se hrou Heroes 6 spokojený už ted :!: 8) a už se těším až vyjde :mrgreen:


Tak doufám v to, že bude liga pro H6, tak až vás to přestane s kámošem bavit hrát jenom proti sobě, tak se přihlašte taky 8) :mrgreen:
Jinak pravda je, že do toho vymakanýho H6 tahle obrazovka města moc nesedne, ale jak sem řek - I do not care... Jako poprvý co sem to videl tak sem se trochu zarazil - čekal sem jak se rozjede něco podobnýho H5, ale nic :mrgreen:
Post Reply