Dave_Jame wrote:Vtip je v tom, že oni si to vážně mysleli.
Obecně bych řekl že toho hráči a fanouškové nechtějí moc. Stačí jím jedno hezký, klidně jen 2D kreslený obrázek který se bude interaktivně měnit spolu s jejich vlastním postupem. Musím přiznat, že zatím nejlepší Obrazovky byly ty, Kde jako vyobrazení města fungovaly Samotný Artwork města nekropole, a když jeden z fanoušků namísto lidského města vložil obrázek lidského hradu z Heroes II
Naprosto souhlasím. Obyčejné malované 2D město jako bylo v III by bylo naprosto dostačující. Pokud tam nebude tak mi bude hooodně chybět. Například ty animace v HV se mi nikdy neokoukali. I v HIII, když jsme hráli hot seat, tak jsme si nechali s kámošema zahrát pár taktů při otevření okna města. To byla atmoška. Dodnes, když jsme někde na čundru a vstaneme ráno v horách, kde je mlha říkáme, "To je ale Rampart". Myslím že to atmosféru hodně shodí.
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
No tak ja som vyskúšal tých nagov a musím povedať že ako nový národ by som si nevedel predstaviť nikoho iného, čiže sedia tak akurát xD. Ale neoslovili ma vôbec. Na hranie sú pre mňa príšerní, no čo už každý má to svoje.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
MINOTAUR wrote:No tak ja som vyskúšal tých nagov a musím povedať že ako nový národ by som si nevedel predstaviť nikoho iného, čiže sedia tak akurát xD. Ale neoslovili ma vôbec. Na hranie sú pre mňa príšerní, no čo už každý má to svoje.
Hej tak ty tu napíšeš,že si vyzkoušel ten nový národ Nagy,že nikoho jiného si nedokážeš představit na jejich postě a sedí akorát Ale to je kravina co si napsal tě vůbec neoslovily tak proč to tu píšeš,ty tvoje slovenské věty nedávají vůbec smysl
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
Že ako nový národ sa tam hodia k tým ostatným ale mne sa nepáčia (vzhľad atď...) už chápeš
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Rejthis wrote:Ja nevim co dotad tak si nestezuj a hrej ty svoje heroes 3 a 5 a heroes 6 nech pro profiky
Ako si si asi nevšimol tak som povedal že sa mi nepáčia iba nagovia a nie celý H6 takže nebudem hrať "ten svoj H3 a H5". Je to moja vec čo sa mi páči a čo nie. V H5 sa mi nepáčia elfovia takže ani to nemôžem hrať či čo P.S.: Ja som sa nesťažoval len som povedal svoj názor tak tie pripomienky si nabudúce odpusť, lebo mám pocit že toto fórum je tu práve preto aby si každý povedal svoj názor a nikto ho za to nebude buzerovať.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Vayshan wrote:Co si myslíš že každý komu sa nepáči jeden národ tak to nemá hrať podla mňa si riadny k.k.t nemusí sa každému páčiť každý OMG
Ty okridleny paznechte s pana prstenu co ty se tu do toho pletes ptal jsem se ja snad na neco tebe?a komu rikas kkt?Ja tu jen napsal ze kdyz si bude furt jenom stezovat a to minotaur si tu stezoval vickrat na heroes 6 a a daval do popredi heroes 3 obzvlast tak sem mu to jenom pripomel vis me to je jedno klidne at vystoupi do televize stahne si trenky a vykouri si ocas me je jedno co pan minotaur hraje ja se jen zastavam tvurcu heroes 6 A muzu ti rict ze se jim ten heroes fakt povedl hraju hry od roku 1998 nemyslim jen heroes ale vseobecne a tenhle heroes 6 jde proste s dobou a takovy kritici jako ty nebo minotaur to nezastavi tecka domluvil jsem nebo ti mam pristrihnout ty tvoje kridla ty nazghule
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
Tak to ťa musím sklamať lebo aj pre mňa je H6 najlepší zo série.Takže neviem skade berieš že sa mi najviac páči H3 ale je to riadna chujovina. H6 je úplná pecka len nagovia mi niesu sympatickí a ty to tu riešiš ako keby mal byť koniec sveta,tak tu na mňa nevyskakuj hneď.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Na nikoho nevyskakuju,ani nechci jen hajim tvurce tod vse ale dlouho se tu zas neukazu radsi budu chodit do roboty nez na tohle forum na ketrem si furt jenom nekdo stezuje Uz at je zari 9 na moje narozeniny to vyjde takze pecka mej te se vsichni hoj
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
Tie tri misie z bety boli fakt vydarené ak budú všetky kolá také dobré tak sa máme na čo tešiť. Konečne je kampaň na 1. mieste
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Títo fénixovia sú oveľa silnejší aj krajší ako v predošlom diely.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.