Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by kiliroy »

Patch? Cože? To jako výjde hra a vsadím že že ještě dřív než ji playman vůbec pošle už tu máme první patch? A ještě k tomu 500mb?
:(
X_Magic
Posts: 6
Joined: Tue May 06, 2008 8:41 pm

Heroes VI optimalizace a změny

Post by X_Magic »

Tak jsem měl možnost Heroes 6 vyzkoušet. Změny ras, měst, jednotek a vůbec principů hry jsem ochoten překousnout a věřím, že bych si zvykl a možná by se mi i časem tato zeštíhlovací změna zalíbila, ale byl jsem velmi zklamaný z hlediska optimalizace. To co načal díl pátý pokračuje i v díle šestém. U velkých map s více AI protivníky opět trvá několik desítek sekund i když mi příjde že je to kratší doba než v předchozím díle, ale stále je to příliš.Přibližně stejně velké mapy se dají odehrát v HOMAM 3 přibižně 6x rychleji než je to v HOMAM 5 a 6.Sice je hezké že se zvýšila herní doba, ale jakým způsobem? Čekáním na tah AI? To určitě není dobrá cesta.

Jestli je to daň za přechod z 2D do 3D tak to raději zůstanu u 2D. Tenhle díl si bohužel (bohudík) nekoupím.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

@kiliroy
Obsah patcha se pokusím zítra nějak nahodit, ale jsou tam zajímavé věci.
Prakticky ten patch znamená že poté co hra šla do tisku tak práce neustaly. Ale jsou tam i věci které jsou opravdu nutností.. jako 5 nových map nebo rodové artefakty.

@X_Magic
zajímavé, Právě tahy AI se mi v demu zdáli optimálně dlouhé a oproti martyriu H5 skvělou úpravou, doufám že plná hra mě v tomto ohledu nezklame
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Jeremiasz
Posts: 23
Joined: Wed Oct 05, 2011 10:34 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Jeremiasz »

tak info z meho predesleho postu beru zpet, nez jsem prisel domu, tak na steamu srovnali cenu, takze uz vyjde cenove stejne jako od playmana. Kdyz se tu nekde casem objevi cestina, budu rad, ale preziju to aj bez toho.
Jinak stahoval jsem nekdy kolem sedme vecer a doba sosani ze Steamu byla neco kolem 20 minut (UPC 60 / 6 Mb/s)
Mimochodem dost se mi libi soundtrack, co k tomu byl pribalenej.

Artbook v PDF je taky prijemny bonus, klidne bych ho sem vyvesil, ale nevim, esliva to neni poruseni nejakych podminek (osobne si myslim, ze ne a rad se podelim :) )
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Mrakoplas
Posts: 199
Joined: Tue Aug 29, 2006 11:59 am
Location: Trnava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Mrakoplas »

po 2 hodinach hry ma pocit ze hram stale betu!!
Zamrzajuce posuvanie obrazovky
Nefunkncnost abilit - Imperial Grifon Dive nic nerobi
Kappa jump nefunguje na velke prisery
Vestal oslepenie tiez nefunguje
Oltar ozivenia funguje pre mna velmi podivuhodnym sposob. Padle jednotky meni na Knigtov a Sestry
Prirastky priser z skillmi funguje tiez podivne a nikde neni vydiet odkial kolko priser dostavate.
Vodne debuffy reaguju hodne nahodilo
A prirastky niektorych neutralov su hodne prehane. Ak musite znicit 800 kyklopov aby ste sa dostali hlavnemu hrdinovy v kampani a potom bojovat este s nim, mi moc vtipne nepripada
Je jedno kde prave ste vzdy sa najde nejaky.....
Magor
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Patch jsi použil?
A Betu jsi zcela odinstaloval?
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Altair8 »

MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:


Já jsem si hru objednal na Gameexpres.cz a už mi dorazila :)
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Altair8 wrote:
MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:


Já jsem si hru objednal na Gameexpres.cz a už mi dorazila :)

Boha ja tiež a ešte mi neprišla to čo sa Koko*tina
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Griffin
Posts: 3
Joined: Fri Oct 14, 2011 3:34 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Griffin »

Zdar, potřeboval bych jednu radu od toho kdo kupoval digitální verzi. Buď Steam nebo třeba na direct2drive.
Mají tyhle verze češtinu?? vyloženě jí nepotřebuju ale pokud jí mají tak mě to potěší.
User avatar
Jeremiasz
Posts: 23
Joined: Wed Oct 05, 2011 10:34 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Jeremiasz »

Steamova verze ceece asi nema, vcera jsem to stahnul a jen z rychliku skouknul a nevsiml jsem si, ze by tam byla nabidka. Nicmene digitalni verze od Playmana je mit nejspis bude
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Jsou ale i lidi co si kupují na zahraničních onlinech, nebo přímo na Ubishopu.. Je otázka Playmanů, jak moc budou ochotni svou práci dat veřejně k dispozici.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Jeremiasz
Posts: 23
Joined: Wed Oct 05, 2011 10:34 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Jeremiasz »

mno...otazka playmenu...spis bych rekl, ze to je otazka casu nez ty cesky soubory nekdo poskytne :wink:
Griffin
Posts: 3
Joined: Fri Oct 14, 2011 3:34 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Griffin »

Jeremiasz wrote:Steamova verze ceece asi nema, vcera jsem to stahnul a jen z rychliku skouknul a nevsiml jsem si, ze by tam byla nabidka. Nicmene digitalni verze od Playmana je mit nejspis bude


Ona existuje digitální verze od Playmana? edit: tak vidím že to jde.

Teď je otázka co je lepší pro MP hry a následné patche, addony, protože mi jde hlavně o tohle. Né všechno musí být přeložené následně do češtiny.
Last edited by Griffin on Fri Oct 14, 2011 4:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Griffin wrote:Ona existuje digitální verze od Playmana?

Přímo na jejich shopu
http://www.playman.cz/store/product/list-by-game/slug/might-magic-heroes-vi
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply