Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Griffin
Posts: 3
Joined: Fri Oct 14, 2011 3:34 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Griffin »

hlavně se bojím těch neplatných CD key pro přístup do Confluxu, protože hlavně pro tuhle novou věc mě tenhle díl zajímá.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by estla »

MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:

Ja ju mám cez gameexpress.sk včera mi volali, či predobjednávka platí, potom prišiel mail o tom, že mi bude dnes doručená - a už ju mám :mrgreen:
User avatar
Mrakoplas
Posts: 199
Joined: Tue Aug 29, 2006 11:59 am
Location: Trnava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Mrakoplas »

Ako fakt by som chcel vedet co pocas toho Betatestu BlackHole robilo ????
Tak zabugovanu hru som fakt uz dlho nevydel. Kazda 3 abilita nefunkcna. Hlavnze ze mali cas na kraviny tipu Dynasti, Altar priani atd...
Medzi dalsimi som si vsimol ze Kriziakovy sa nepridava dmg za prejdene policka, neze by to bolo nejak uzitocne kedze prejde uzasmnych 5 policok tak ako Preotorian. Kusnik ich prejde 6
A bol by som rad keby mi niekto vysvetlil ucel Vestaliek, lebo Perlovym panam alebo Duchom sa fakt nevyrovanju, (0 dmg,0 vydrz )v podstate su uplne zbytocne.
Schopnost Castlu Strazny anjiel je stale na 1kolo na kazdom lvl.

Pretych co sa stazovali ze Skirmishy boli nizke pocty neutralnych armad. Tak kampan to bere z druheho extremu po par dnoch mate vsade vokol seba 300+ neutralov co zrovna moc nepomaha.
Koncim s touto hrou dokedy nevydaju dalsi patch ,lebo je to fakt na vrazdu. :oops:
Je jedno kde prave ste vzdy sa najde nejaky.....
Magor
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by concobara »

No k Vestalkám a ke korálovým kněžkám bych ti řekl jen to, že jejich využití rozhodně nekončí po vyčerpání jejich abilit na léčení, ale Coral Priesteska je velice solidní střelec s dobrým damage bez postihu a dobrou schopností postihujici zasazeneho nepritele a Vestalka je v dmg snad jeste silnejsi a vetsinou nepritle oslepi takze je docasne vyrazen z boje a neutoci...Osobne mi ty dve jednotky prijdou jako jedny z nejlepsich core jednotek vubec

Jako celkově z té hry nemám vůbec zas tak špatný pocit jak píšeš. I když takových různých bugů tam zůstalo opravdu požehnaně
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Altair8 »

Mrakoplas wrote:Tak zabugovanu hru som fakt uz dlho nevydel.

A hraješ něco ? Většina nových her je zabugovaných, že se ani nedají hrát, Heroes VI je na tom jeste oproti ostatnim celkem dobre
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

estla wrote:
MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:

Ja ju mám cez gameexpress.sk včera mi volali, či predobjednávka platí, potom prišiel mail o tom, že mi bude dnes doručená - a už ju mám :mrgreen:


Bohaaaaaaaa ta to nieje normálne, mne to príde až v pondelok a vzhľadom nato že chodím na výšku si to zahrám až v piatok, do riti mňa asi porazí, toto sa len mne môže stať, každý to už hrá len ja tu sedím ako taký chuj. :x :x :x :x :x :x
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Garmen
Posts: 4
Joined: Sun Sep 18, 2011 8:03 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Garmen »

Mrakoplas wrote:Ako fakt by som chcel vedet co pocas toho Betatestu BlackHole robilo ????
Tak zabugovanu hru som fakt uz dlho nevydel. Kazda 3 abilita nefunkcna. Hlavnze ze mali cas na kraviny tipu Dynasti, Altar priani atd...
Medzi dalsimi som si vsimol ze Kriziakovy sa nepridava dmg za prejdene policka, neze by to bolo nejak uzitocne kedze prejde uzasmnych 5 policok tak ako Preotorian. Kusnik ich prejde 6
A bol by som rad keby mi niekto vysvetlil ucel Vestaliek, lebo Perlovym panam alebo Duchom sa fakt nevyrovanju, (0 dmg,0 vydrz )v podstate su uplne zbytocne.
Schopnost Castlu Strazny anjiel je stale na 1kolo na kazdom lvl.

Pretych co sa stazovali ze Skirmishy boli nizke pocty neutralnych armad. Tak kampan to bere z druheho extremu po par dnoch mate vsade vokol seba 300+ neutralov co zrovna moc nepomaha.
Koncim s touto hrou dokedy nevydaju dalsi patch ,lebo je to fakt na vrazdu. :oops:


Mrakoplas preco mam pocit ze si mal odzaciatku ku HOMAM 6 predsudky ... ak chces vediet co black hole robilo chod na oficialne forum myslim si ze tu hru urcite prelozily z nejakeho dvovodu a neskrabali si len gule :/ :/
User avatar
Brennus
Posts: 89
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Brennus »

Chybi mi cisla jednotek, ktere se normalne rodi v hradu. Myslim te zakladni. Je sice pekne, ze kdyz obsadim pevnost, tak do rodiste mi pribude zprava np: "o 3 jednotky vice", ale kdyz nevim kolik se jich rodi tak to je v pytli. Pak nevim zda vedlejsi stromove buildy, schopnosti artefaktu, schopnosti hrdinu atd. jsou funkcni nebo ne. Jasne nekdo podotkne, ze staci pockat na novy tyden a pak to poznam. To jo, ale porad loadovat buildy a jit z hrou zpet se mi nechce. Mate nekdo nejake poznamky o tom?
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Altair8 »

Brennus wrote:Chybi mi cisla jednotek, ktere se normalne rodi v hradu. Myslim te zakladni. Je sice pekne, ze kdyz obsadim pevnost, tak do rodiste mi pribude zprava np: "o 3 jednotky vice", ale kdyz nevim kolik se jich rodi tak to je v pytli. Pak nevim zda vedlejsi stromove buildy, schopnosti artefaktu, schopnosti hrdinu atd. jsou funkcni nebo ne. Jasne nekdo podotkne, ze staci pockat na novy tyden a pak to poznam. To jo, ale porad loadovat buildy a jit z hrou zpet se mi nechce. Mate nekdo nejake poznamky o tom?


Zmáčkni "O" ... to zobrazí informace o tvém království a také přírustek jednotek :)
User avatar
Mrakoplas
Posts: 199
Joined: Tue Aug 29, 2006 11:59 am
Location: Trnava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Mrakoplas »

concobara wrote:No k Vestalkám a ke korálovým kněžkám bych ti řekl jen to, že jejich využití rozhodně nekončí po vyčerpání jejich abilit na léčení,


Proti Koralovym Pannam a duchom nemam nic. Sestry a Vestalky su iny pripad AI si ich bere na rad ako prve. Chranit sa ich nevyplaca. Maju slabu vydrz, Slaby dmg, Meele jednotky a Oslepenie nefunguje,


Garmen wrote:ak chces vediet co black hole robilo chod na oficialne forum myslim si ze tu hru urcite prelozily z nejakeho dvovodu a neskrabali si len gule

Praveze z toho ze som na to forum chodil mam este vacsi pocit ze si naozaj tych poslednych 6 mesiacov tie gule fakt skrabali, Po 6 mesiacoch a 2 betatestoch vydat toto je fakt hamba.
A to este nespominam technicke a graficke problemy ze to X ludom ani nejde spustit.
Last edited by Mrakoplas on Sat Oct 15, 2011 1:05 pm, edited 1 time in total.
Je jedno kde prave ste vzdy sa najde nejaky.....
Magor
User avatar
Brennus
Posts: 89
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Brennus »

Altair8 wrote:
Zmáčkni "O" ... to zobrazí informace o tvém království a také přírustek jednotek :)


Fakt?! :shock:
Bug
Mel jsem v kampani za necro zdvojenou manu a (cca 234MP) po zakasteni v dobe oblehani na Inkvizitora kouzlo vysati many, ktere mne ma stat 30MP a protivnikovi ubrat nejaka %ta, mne zustalo 145MP ?!? :o
User avatar
BoB
Posts: 54
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:42 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by BoB »

Mam taky malej Bug vedle anděla se mě objevil neidetifikovatelný předmět
http://imageshack.us/photo/my-images/716/bugaz.png/
Obstacle 1X1 :mrgreen:
„Za čest, řád a povinnost"
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by estla »

MINOTAUR wrote:
estla wrote:
MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:

Ja ju mám cez gameexpress.sk včera mi volali, či predobjednávka platí, potom prišiel mail o tom, že mi bude dnes doručená - a už ju mám :mrgreen:


Bohaaaaaaaa ta to nieje normálne, mne to príde až v pondelok a vzhľadom nato že chodím na výšku si to zahrám až v piatok, do riti mňa asi porazí, toto sa len mne môže stať, každý to už hrá len ja tu sedím ako taký chuj. :x :x :x :x :x :x

Tak to mi je ľúto - neboj sa nič ti neušlo - zatiaľ poprečituj, čo komu nejde, aspoň budeš vedieť do čoho ideš :wink:
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

A tebe to tiež tak debilne ide :?:
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
zdenek000
Posts: 66
Joined: Mon Dec 06, 2010 5:09 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by zdenek000 »

Mě to taky ještě nepřišlo mělo by mi to doufám přijít v pondělí,ale to čekání na pondělí je delší než když do vydání zbývali 3 měsíce
Post Reply