Cestina

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
Smoula
Posts: 1
Joined: Wed Oct 26, 2011 12:24 pm

Cestina

Post by Smoula »

Ahoj,
chci se zeptat jak je to s cestinou(titulky), pokud mam anglickou verzi. Da se nejak dohrat, doinstalovat cestina?

Diky za odpovedi
Vendo
Posts: 8
Joined: Sat Oct 15, 2011 1:19 pm

Re: Cestina

Post by Vendo »

kazda verzia by mala byt multilanguage a pri intstalacii by si mal mat na vyber jazyk
Post Reply