Ahoj,
chci se zeptat jak je to s cestinou(titulky), pokud mam anglickou verzi. Da se nejak dohrat, doinstalovat cestina?
Diky za odpovedi
Cestina
Re: Cestina
kazda verzia by mala byt multilanguage a pri intstalacii by si mal mat na vyber jazyk