2.Misia
Re: 2.Misia
http://www.megadev.info/EN/Downloads-md ... -c-12.html tu máš link na trainer. Nieje iba na heroes, ale aj ten tam je. Spusti trainer nájdi si H6 v zozname a spusti cez ten trainer. Tam bude aj napísané čo všetko chceš aj so skratkami.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: 2.Misia
Ďakujem zatiaľ,potom dám vedieť či to fungovalo.
Re: 2.Misia
Ok.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: 2.Misia
Ahoj potreboval bych poradit taky s touhle misi. Problem je ze nemuzu splnit druhy Kirinuv ukol Duchove pramene, protoze nemuzu najit onen chram a tim padem jej ani zrekonstruovat. Stala se mi i dalsi vec a nevim jestli to je tak schvalne nebo je to bug. Ani v jenom hradu si nemuzu najmout jednotky, jejich pocty tam mam v desetitisicovych ale minusovych hodnotach. Az jsem splnil ukol sneznych panen tak muzu najimat alespon je. Hiroshiho samozrejme porazit nemuzu, uz tak jsem mel velky problem vyridit ten zbytek. Predem diky za vase rady 
Re: 2.Misia
Add 1: chrám by jsi měl najít na hoře kde jsi se s duchy pramene setkal. Jednoduše zmáčkni "O" a na mapě v přehledu království by se ti jeho pozice měla ukázat.
Add 2: Ano je to Bug. Takzvané převykoupení jednotek. Nahraj si libovolný save předtím než se ti tato chyba stala a doufej že se ti už neobjeví. Jinak je jen jediná možnost restart.
Add 2: Ano je to Bug. Takzvané převykoupení jednotek. Nahraj si libovolný save předtím než se ti tato chyba stala a doufej že se ti už neobjeví. Jinak je jen jediná možnost restart.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: 2.Misia
Nechápu váš problém. Stačí zničit ty hrdiny co si tam chodí po mapě, pak zalézt do města které je nejblíž portálu. A vždycky když nepřítel vyleze ho sundat - dá se to téměř bez ztrát, takže síla dále poroste. Já na něj útočil asi až když jsem měl 200 Kirinů, to ale bylo proto, že jse mu y jeho po***** města strašně dlouho nemohl dobýt, tak mi armáda dost narostla. A co se týče chrámu a těla mrtvé kněžky, ani jsem tu šipku nepoužil, stačí prostě projíjt oblast ve které se dané jednotky nachází.
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: 2.Misia
Já mám jiný problém. Řídím se podle postupu jaký jste tady napsali a sekl jsem se teprve u 2 mise za Skřety
docela bych potřeboval pomoct, protože na abecedaher.cz není návod.
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: 2.Misia
Heroes hraju už od šesti let, ale Kampaně z MMH6 jsou pro mně zatím nejhorší .. prosím poraď 
Re: 2.Misia
??? MaM:H6 je totálně strašně lehký. Nebo alespoň oproti HoMaM 5.
Tak řekni KDE si se zasekl, tahle mise je docela rozlehlá a pokud chceš návod na celou tak nejdříve zítra.
Tak řekni KDE si se zasekl, tahle mise je docela rozlehlá a pokud chceš návod na celou tak nejdříve zítra.
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: 2.Misia
Přidal jsem se ke vzbouřencům, porazil jsem Iru (nebo jak se jmenuje) ale potom přišli Shakrovi služebníci a zaútočili na mně. Mám více jak 60 Jaguářích válečníků a 16 kyklopů. Ale asi začnu znova.
Re: 2.Misia
Hmmm. Tak tady vážně nevím. Mě ty hrdinové žádné problámi nedělali, nejhorší hrozba byla mírná. Ja si ale taky dal na čas s poražení Airiny - jel jsem krev.
Re: 2.Misia
Nechcete to raději řešit v patřičném vlánknu?
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: 2.Misia
Dave_Jame wrote:Nechcete to raději řešit v patřičném vlánknu?
Tak proč ne no
Re: 2.Misia
Dave_Jame wrote:Add 1: chrám by jsi měl najít na hoře kde jsi se s duchy pramene setkal. Jednoduše zmáčkni "O" a na mapě v přehledu království by se ti jeho pozice měla ukázat.
Add 2: Ano je to Bug. Takzvané převykoupení jednotek. Nahraj si libovolný save předtím než se ti tato chyba stala a doufej že se ti už neobjeví. Jinak je jen jediná možnost restart.
Diky za rady, dneska se s tim zkusim poprat