Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
robo2
Posts: 8
Joined: Fri Oct 28, 2011 9:18 pm

Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by robo2 »

Mám problém s treťou misiou za nekropolu, to je tá misia kde sa k vám pridá Kaspar. Začínate pri svojom meste kde pobijete slabé jednotky a zídete dole kde je rázcestie. Ak odbočíte doľava, tak sa spustí skript a hra vám povie že máte zabiť nejakého orkského náčelníka. No a hneď nato sa na vás vyrúti zprava orkský hrdina s brutálnou armádou. Je to len úplný začiatok hry/mapy, proste len zídete trochu dole a je to.
Môže mi niekto poradiť čo robím zle?
janbal5
Posts: 5
Joined: Wed Nov 02, 2011 8:57 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by janbal5 »

Jestli se nepletu,dal jsem hned v prvním tahu všechny vojáky jednomu hrdinovi a poslal ho rychle dolů dobýt ten orkský hrad.Možná je někde po cestě i přátelská jednotka.Už si to nepamatuju přesně,ale vím,že jsem začal nějak takto a větší problém jsem s tou misí neměl.
robo2
Posts: 8
Joined: Fri Oct 28, 2011 9:18 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by robo2 »

Tam na tom rázcestí je nejaký hrad ten som dobyl ale dole k orkovi vedie brána, ktorá sa otvorí až keď sa spustí ten skript (čiže ked sa vydáš z rázcestia dole doľava).
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by Dave_Jame »

Tady doporučuji jednoduchou věc.
Prvně si počkej až na tebe promluví Uriel (někde u té první pevnůstky) Následně nechoď za Ludmilou a hned vlez do podzemí, Postupně poraž Démony a získej na svou stranu Lamasu. Jakmile vyřešíš spodek jdi za ludmilou a vrhni se na skřeta, už by neměl být problém a pak už rovnou na poklidně směr Miranda nebo jak se holka jmenuje.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
robo2
Posts: 8
Joined: Fri Oct 28, 2011 9:18 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by robo2 »

Dik za radu Dave. Ale nemyslíte že je to skôr problém dizajnu hry, že ak nejdem trasou, ktorú mysleli autori, že hra kladie dosť veľké prekážky?
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by Dave_Jame »

No ani ne. Když prozkoumáš okolí Ludmilina hradu, tak by se tam měli někde najít nějaké bonusové jednotky.. jakmile pak skřeta zabiješ, máš bonus proti démonovi do budoucnosti
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by kiliroy »

Lamasu? Jé chybyčka se vloudila, já je tam za celou hru neměl, A Kaspara jsem si taky nevsimnul, leda by byl od zacatku zalezli v hradě ale to se mi nezdá, vždyť v dialogu říká něco že jde do nějakého lazaretu léčit.

EDIT: Ještě že mi tam zbyly nějaké savy. Kaspara tam vážně nemám a lamasu jsou přepodkládám když porazíte ty mučitele dole u prostřed na té cestě co vede na sever? Protože to je asi jediné podezřelé místo kde jsem nebyl
:(
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by Dave_Jame »

Pokud jdeš za cestu krve, Tak se k tobě Kasper nepřidá, ale zato se po splnění porážky skřetů k tobě přidá Ludmila.
A ano.. Úkol s Lamasu a Sandrova hůl je za těmi mučitely v podzemí.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by kiliroy »

Nevadí to nějak příběhu? To že jsem nevyzvednul tu hul a lamasu? Protože Sandrova hůl... Sandro - docela frajer min. ve trojkách. Nechápu proč to nedají do side questu.

Jo a když jedu slzy, jsou i side questy jiné? Jako např. porážka orků a demonů, poslouchání ludmily :roll: .

Takže to vypadá že si kampaň zahraji (kvůli příběhu) 2x a pak ještě zvýším obtížnost a obrátím povolání. Hoši... tohle já budu hrát ještě až výjdou heroes IX.
:(
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by estla »

Prakticky za každého hrdinu to môžeš hrať 4x a vždy inak + rôzne obtiažnosti - pri tvojej rýchlosti do datadiskov nemáš čo robiť :-D
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by kiliroy »

No ja nwm. Ja to jedu jako vzdy nejdrive na easy takze to jde rychle. Na normal a hard to bude trvat asi déle. No a peklo ani na hard hrát nebudu, to bych nedal ani 1. misi, to je asi ze všech nejtěžší. Jenom mě štve že nevím proč, jestli protože jsem je nesezbíral, nebo mi nějaké zmizeli, nemám skoro žádné dynastické zbraně, jenom asi 5-6, a jenom hůl příboje je pro mágy, zbytek je pro bojovníky. Sice off topic ale co už :D .

EDIT: Teď se mi blbe odhaduje kde jsem protoze to hraju podle doporuceneho pořadí a tvrz nehraji protože se mi to ve 2. misi vždy sekne (není to kvůli slzám, prostě je to rozbitý, jedu krev)
:(
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by estla »

Ja som začala hrať po národoch, potom vyšlo doporučené poradie a ak sa zamotám do príbehu, zbehnem to ešte raz podľa toho. Inak začínam vždy normál, ale hard hrám veľmi málo, neverím, že by som dala väčšinu misií :-D
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by Altair8 »

Některé mise jsou fakt těžké, tutorialy a první mise za skřety sem jel na těžkou, ve 3. už byl problém tak jsem to musel shodit :D na těžkou jsem hrál pak už jen svatyni a ještě mě čeká krvavý epilog...celkově mi přišla nejtěžší kampan za skřety (ale to bude asi tím že za ně neumím hrát :D)
User avatar
Brennus
Posts: 89
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by Brennus »

Altair8 wrote:Některé mise jsou fakt těžké, tutorialy a první mise za skřety sem jel na těžkou, ve 3. už byl problém tak jsem to musel shodit :D na těžkou jsem hrál pak už jen svatyni a ještě mě čeká krvavý epilog...celkově mi přišla nejtěžší kampan za skřety (ale to bude asi tím že za ně neumím hrát :D)


Pravdu mluvis, Pidizube. :lol:
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by kiliroy »

Skřeti byly podle mě zase strašně lehký. Nejlehčí hned po nekromantech.
:(
Post Reply