Novy patch
Novy patch
Zdravim. Nevi nekdo ci uzneni uz nekde na oficialnem foru napsane kedy bude novy patch? Heroes VI ho potrebuje jak vino
Dik
Re: Novy patch
Tak já osobně spíš k Heroes piju Pivo než víno. Ale asi nejvíc mi k němu sedí energeťáky.
Ale k tvé otázce. Krom zpráv že se na něm dělá zatím není jasné kdy bude. může být dneska zítra nebo příští měsíc.
Ale k tvé otázce. Krom zpráv že se na něm dělá zatím není jasné kdy bude. může být dneska zítra nebo příští měsíc.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Novy patch
Tak dufam ze to bude coskoro
A jo pivo nebo slivovicu 
Re: Novy patch
Jasne že slivovicu

„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: Novy patch
estla wrote:Fuj
Nevíš co je dobrý
Jinak, novej patch by už vážně mohli dát. Tak nějak sem předpokládal že měsíc je už dost dlouhá doba, aby opravili aspoň to nejnutnější. Nevim sice co je z jejich hlediska nejnutnější, ale ideálně bych to viděl na trošku optimalizace, zrušit zasekávání kampaně při určitě reputační cestě a zasekávání získávání krve/slz a surovin.
Re: Novy patch
Tak to víno by som určite radšej
Nie opraviť najnutnejšie - ale za ten čas väčšinu bugov. Má to byť veľký patch, tak dúfam, že to na hre bude poznať. Už aby to bolo
Re: Novy patch
Pak se divíte že si o nás myslí že jsme národem ochlastů
. A když jim ten patch trvá takhle dlouho tak by mohli opravit i ty menší chybky.
Re: Novy patch
Kľudne hovor v množnom čísla - sme dva národy ochlastov
To by bolo úplne najlepšie, keby opravili všetko, ale to asi nejde úplne, alebo sú také hry, že bez chýb?
Re: Novy patch
Hlavně ať už konečně oparví ten bug se štěstím 
Re: Novy patch
Spameri. Zalozte si topic Hospoda a chlastejte tam.
Re: Novy patch
Altair8 wrote:Hlavně ať už konečně oparví ten bug se štěstím
No, ten bug ma sere zo všetkých najviac.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: Novy patch
Nevím proč, ale mě to štěstí funguje jen u některých jednotek. Harpie překvapivě fungují až nadprůměrně dobře.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Novy patch
u některých jednotek funguje (kostlivec,ghul,duch,lamasu,lich,kerber,zralok,harpyje) a o to víc mě to štve....kdyby aspon nefungovalo u všech 
Re: Novy patch
Taky jsem si všiml že u některých jednotek funguje pouze při oplácení proti jednotkce, která dá kritický zásah. Je to pak docela cool, když vám na kerbera zaútočí šťastně třeba pretorián, dá normální damage a vy mu to pak vrátíte se 73% navýšením (pokud jedete krev, slzy mi tu ale příjdou lepší).
PS: Vždy když jednotka zaútočí šťastně tak i odplata je šťastná, což mi jako moc dobrý nápad nepříjde, zvláště když to funguje jenom u některých jednotek...
PS: Vždy když jednotka zaútočí šťastně tak i odplata je šťastná, což mi jako moc dobrý nápad nepříjde, zvláště když to funguje jenom u některých jednotek...