Novy patch

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Korbal
Posts: 11
Joined: Mon Oct 24, 2011 1:48 pm

Novy patch

Post by Korbal »

Zdravim. Nevi nekdo ci uzneni uz nekde na oficialnem foru napsane kedy bude novy patch? Heroes VI ho potrebuje jak vino :) Dik
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Tak já osobně spíš k Heroes piju Pivo než víno. Ale asi nejvíc mi k němu sedí energeťáky.

Ale k tvé otázce. Krom zpráv že se na něm dělá zatím není jasné kdy bude. může být dneska zítra nebo příští měsíc.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Korbal
Posts: 11
Joined: Mon Oct 24, 2011 1:48 pm

Re: Novy patch

Post by Korbal »

Tak dufam ze to bude coskoro :) A jo pivo nebo slivovicu :D
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Novy patch

Post by MINOTAUR »

Jasne že slivovicu :lol: :lol:
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Novy patch

Post by estla »

Fuj :evil:
Thelvyn
Posts: 75
Joined: Tue Aug 23, 2011 9:51 am

Re: Novy patch

Post by Thelvyn »

estla wrote:Fuj :evil:

Nevíš co je dobrý :twisted: eště tak nějakou mít.. Ale většinou spíš to víno, dneska to asi bude portské :)
Jinak, novej patch by už vážně mohli dát. Tak nějak sem předpokládal že měsíc je už dost dlouhá doba, aby opravili aspoň to nejnutnější. Nevim sice co je z jejich hlediska nejnutnější, ale ideálně bych to viděl na trošku optimalizace, zrušit zasekávání kampaně při určitě reputační cestě a zasekávání získávání krve/slz a surovin.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Novy patch

Post by estla »

Tak to víno by som určite radšej :wink: Nie opraviť najnutnejšie - ale za ten čas väčšinu bugov. Má to byť veľký patch, tak dúfam, že to na hre bude poznať. Už aby to bolo
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Pak se divíte že si o nás myslí že jsme národem ochlastů :roll: . A když jim ten patch trvá takhle dlouho tak by mohli opravit i ty menší chybky.
:(
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Novy patch

Post by estla »

Kľudne hovor v množnom čísla - sme dva národy ochlastov :lol: To by bolo úplne najlepšie, keby opravili všetko, ale to asi nejde úplne, alebo sú také hry, že bez chýb?
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Novy patch

Post by Altair8 »

Hlavně ať už konečně oparví ten bug se štěstím :)
User avatar
Brennus
Posts: 89
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 am

Re: Novy patch

Post by Brennus »

Spameri. Zalozte si topic Hospoda a chlastejte tam.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Novy patch

Post by MINOTAUR »

Altair8 wrote:Hlavně ať už konečně oparví ten bug se štěstím :)

No, ten bug ma sere zo všetkých najviac.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Nevím proč, ale mě to štěstí funguje jen u některých jednotek. Harpie překvapivě fungují až nadprůměrně dobře.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Novy patch

Post by Altair8 »

u některých jednotek funguje (kostlivec,ghul,duch,lamasu,lich,kerber,zralok,harpyje) a o to víc mě to štve....kdyby aspon nefungovalo u všech :D
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Taky jsem si všiml že u některých jednotek funguje pouze při oplácení proti jednotkce, která dá kritický zásah. Je to pak docela cool, když vám na kerbera zaútočí šťastně třeba pretorián, dá normální damage a vy mu to pak vrátíte se 73% navýšením (pokud jedete krev, slzy mi tu ale příjdou lepší).

PS: Vždy když jednotka zaútočí šťastně tak i odplata je šťastná, což mi jako moc dobrý nápad nepříjde, zvláště když to funguje jenom u některých jednotek...
:(
Post Reply