Účet vs. Product Key

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
ValheruCZ
Posts: 2
Joined: Wed Nov 09, 2011 6:56 pm

Účet vs. Product Key

Post by ValheruCZ »

Mám originálku. Regnul jsem účet pro manželku, ale chci si zahrát taky (ne pod jejím účtem, ale pod svým). Můžu zadat stejný KEY jako má ona nebo platí, že zakoupení jedné originálky = 1 účet a hraní jedné osoby? Pokud už se to zde řešilo, pak se omlouvám za nepozornost... :-)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Účet vs. Product Key

Post by Dave_Jame »

Zdravím.

Bohužel prozatím platí pravidlo 1 klíč=1 účet. Pokud jste tedy použili klíč na registraci manželčina účtu, podruhé už ho na jiný účet registrovat nemůžete.

Levnější varianta než kupování nové hry je varianta zakoupení samostatného klíče (cena se tady pohybuje cca kolem 500 kč)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Thelvyn
Posts: 75
Joined: Tue Aug 23, 2011 9:51 am

Re: Účet vs. Product Key

Post by Thelvyn »

...Nebo hrát offline :)
Post Reply