Účet vs. Product Key
Účet vs. Product Key
Mám originálku. Regnul jsem účet pro manželku, ale chci si zahrát taky (ne pod jejím účtem, ale pod svým). Můžu zadat stejný KEY jako má ona nebo platí, že zakoupení jedné originálky = 1 účet a hraní jedné osoby? Pokud už se to zde řešilo, pak se omlouvám za nepozornost... 
Re: Účet vs. Product Key
Zdravím.
Bohužel prozatím platí pravidlo 1 klíč=1 účet. Pokud jste tedy použili klíč na registraci manželčina účtu, podruhé už ho na jiný účet registrovat nemůžete.
Levnější varianta než kupování nové hry je varianta zakoupení samostatného klíče (cena se tady pohybuje cca kolem 500 kč)
Bohužel prozatím platí pravidlo 1 klíč=1 účet. Pokud jste tedy použili klíč na registraci manželčina účtu, podruhé už ho na jiný účet registrovat nemůžete.
Levnější varianta než kupování nové hry je varianta zakoupení samostatného klíče (cena se tady pohybuje cca kolem 500 kč)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Účet vs. Product Key
...Nebo hrát offline 