Nekromancie

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
Solymr
Posts: 12
Joined: Tue Nov 15, 2011 4:33 pm

Nekromancie

Post by Solymr »

Funguje v HoMaM VI podobne jako ve starsich dilech,ze se sectou vsechny padle jednotky v boji,ktere nejsou imunni vuci magii, a z nich X % nekromant ozivi do sve armady podle urovne...zatim jsem pochopil,ze v H6 to funguje jen jako ozivovani behem bitvy,kdyz se nacte takove to kolecko s lebkou/dvema lebkama atd...prijde mi,ze mi nikdy po boji,ktery jsem vyhral bez ztrat a souper nebyl imunni vuci magii,nepribylo do armady vice jednotek,nez jsem mel pred bojem...diky :)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Nekromancie

Post by Dave_Jame »

Ne nefunguje. Nekromancie slouží v heroes VI pouze k oživování padlých jednotek v boji. Ne k jejich získávání z padlých nepřátel.

p.s. rada do budoucna. Prvně přečíst popis schopnosti pak se ptát.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply