Nekromancie
Nekromancie
Funguje v HoMaM VI podobne jako ve starsich dilech,ze se sectou vsechny padle jednotky v boji,ktere nejsou imunni vuci magii, a z nich X % nekromant ozivi do sve armady podle urovne...zatim jsem pochopil,ze v H6 to funguje jen jako ozivovani behem bitvy,kdyz se nacte takove to kolecko s lebkou/dvema lebkama atd...prijde mi,ze mi nikdy po boji,ktery jsem vyhral bez ztrat a souper nebyl imunni vuci magii,nepribylo do armady vice jednotek,nez jsem mel pred bojem...diky 
Re: Nekromancie
Ne nefunguje. Nekromancie slouží v heroes VI pouze k oživování padlých jednotek v boji. Ne k jejich získávání z padlých nepřátel.
p.s. rada do budoucna. Prvně přečíst popis schopnosti pak se ptát.
p.s. rada do budoucna. Prvně přečíst popis schopnosti pak se ptát.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150