Dave_Jame wrote:Zajímavé, temná elfka Estla se rozhodla spolupracovat s démony. Její jednání bude zapsáno a uchováno pro další generace. Musíme zvážit zda není příliš nebezpečná. A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.
Tak ako som hovorila, dočasne sa spojiť s démonmi proti našemu nepriateľovi (svetlo) a po víťazstve spojenectvo prehodnotiť. Môj klan by som nikdy nezradila
Na moje meno som vám dala nápovedu - zas toľko ženských postáv v H6 nie je, a moje meno má až 8 písmen, inak my dvaja sme sa raz o ňom bavili
kiliroy wrote:Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.
Už nám asi trochu hrabe, čakáme na patch, v podstate je všade mŕtvo, tak sme sa pustili do fantazírovania a vychádzajú z toho veľmi nepravdepodobné situácie a spojenectvá - námetov na ďalšie pokračovania Heroes je tu až do dôchodku kľudne sa pridaj na niekoho stranu - len nie svetla
Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Lucas Gryf wrote:Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.
Hľadala som v svojom diáry, ale nenašla som ... Že by som to prepásla, takú dôležitú vec, ešte skontrolujem mail
Urgash poslal každému démonovi hromadný mail že kedy bude zatmenie takže tam to máte xD. A estla ty choď trochu preriediť nemŕtvych a Lucas Gryf ty mi kry chrbát. Musíme byť synchronizovaní
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
MINOTAUR wrote:Urgash poslal každému démonovi hromadný mail že kedy bude zatmenie takže tam to máte xD. A estla ty choď trochu preriediť nemŕtvych a Lucas Gryf ty mi kry chrbát. Musíme byť synchronizovaní
Rozkaz šéfe, idem na to - nemŕtvy sú pre mňa zákusok
Opět tady dám něco co nesouvisí, to co už někteří z vás jistě znají. http://static2.cdn.ubi.com/manuals/migh ... Empire.pdf zde najdete některé znaky budoucích ras, tuďíž i známě jaké budou. Celkem to bude 9. Akademie (čaroďěj) , Pevnost (trpaslíci) , Sylvan (Elfové) , Jeskyně (temní elfové) a ty které jsme již v Heroesu viděli
Taky nechápu . Když se u . Kirilovy mise tvrdí že prej vede na povrchu Ashanu legii démonů. Tak by člověk čekal aspoň tak 1000 jednotek a ono tam je sotva 120.
Jinak se ještě trochu opřu do ankety nahoře. Konflikt Malassa vs Elrath nám chtějí vnutit andělé pro své malicherné cíle a tím nahrávají (nevědomky) démonům. V Homam V a VI to je konflikt Asha vs Urgash. Tam je jasné na které straně by měli stát třeba temní elfové. Napovím, matka jejich bohyně. Nebezpečnost démonů plyne právě ze svárů mezi dětmi Ashi/y.
Nebiros rýchlo sa aj ty pridaj do invázie už meškáš xD. To Elendir: Hádam si nemyslíš že som nejaká bezvýznamná nula, že zaútočím s nejakými trápnymi core jednotkami xD. To nie pre mňa je znak pocty keď ma sprevádza légia Pit Lordov ale to pre nich je pocta keď ich ja sprevádzam
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.