Případné jednotky lesních elfů

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
r3v3r3nd
Posts: 99
Joined: Sun Jan 30, 2011 11:17 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by r3v3r3nd »

Dost bojovnosti by pomohol Vlkodlak :)
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

MINOTAUR wrote:Však to som myslel, aby pritvrdili. A čo sa týka pekla, to mi chceš povedať že v H5 nevyzerali ani kus rozprávkovo ? Práveže tu sa to konečne zmenilo.


Ako môže tvoj úhlavný nepriateľ (akože peklo v H5) vyzerať rozprávkovo? To by ti asi strach nenahnal. Povedzme ... že vyzerali najmenej rozprávkovo z národov v H5 :lol: Ale v H6 sa mi páčia oveľa viac :wink:
r3v3r3nd
Posts: 99
Joined: Sun Jan 30, 2011 11:17 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by r3v3r3nd »

Vsak je uplne jedno ako vyzeraju a ci mi nahanaju strach ,ide o to ake jednotky chcem vidiet v tom hrade a ake chcem aby mali schopnosti aby som mohol vyuzit taktiku vo svoj prospech ...
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

Až tak úplne jedno to nebude, inakšie by tie jednotky nezlepšovali, nehral by si s niečim ako bolo v H2 dnes aj keď bude mať brutál vymakané schopnosti - chcem tým povedať, že to musí k sebe trochu pasovať - výzor aj schopnosti. :wink:
r3v3r3nd
Posts: 99
Joined: Sun Jan 30, 2011 11:17 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by r3v3r3nd »

Si ma nepochopila ... mne je jedno ,ze Jednorozec vyzera ako pannensky konicek ... proste tu jednotku mam rad kvoli vlastnostiam a nejak k Svetlam Elfom patri.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

To chápem, len hovorím, že ako sa zlepšuje vizuál jednotiek, zlepšujú sa aj schopnosti - tiež ma zaujímajú viac, než to, ako jednotka vyzerá. Jednorožec rozhodne k elfom patrí. Skôr som tým "rozprávkovom" narážala na peklo.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by MINOTAUR »

Ja zase netvrdim ze vyzeraju uplne rozpravkovo ale proste to nieje ono, ale v H6 uz to je ono :D
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by kiliroy »

Co znamená "rozprávkovo"?
:(
Solymr
Posts: 12
Joined: Tue Nov 15, 2011 4:33 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Solymr »

Pohadkove :)
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

Môžem uvádzať dvojjazyčné verzie svojích príspevkov - no problem, pol rodiny žije v Čechách a na Morave :lol:
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by kiliroy »

Já s tím mám docela problém. Já neumím ani pořádně česky - se vsadím že v druháku budu umět psát bes chib v angličťyňe lýp než v češťyňe - ale to možná dokážu i teď (ale co word nedokáže?). Bral bych i tříjazyčné...

Ale k věci. Pravda že vypadali více rozprávkovo v V než v VI. Ale stejně se mi H5 líbilo o něco víc - to může ale být tím, že jsem předtím hrál H3 asi jednou v životě tak jsem to moc nesrovnával a bylo mi asi 9 (vyšlo před 5-ti lety ne?), takže jsem u toho strávil i 6 hodin denně a u H6 asi také byla moc velká očekávání.
:(
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

To myslíš ako vzhľadom viac páčili? Pretože grafika v H6 je perfektná (aspoň niečo), jedna z mála vecí, čo ľudia chvália. :D
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Dave_Jame »

By jsi se divila jak moc lidi ji považuje a druhořadou a podprůměrnou. A zrovna ty je můžeš chápat. rý je zbytečně náročná na to co má zvládat
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by estla »

V tom prápade som sa zle vyjadrila. Ako jednotky vyzerajú sa hráčom "väčšinou" páči, to, že grafika zaťažuje hru, že ju nezvláda - na to sa sťažujú :)
Faelivrin
Posts: 3
Joined: Wed Dec 14, 2011 6:55 pm

Re: Případné jednotky lesních elfů

Post by Faelivrin »

Promiňte mi, že vám naruším všeobecnou debatu , která se ubírala již jiným směrem.

Pokud jde o jednotky elfů:
Elfové nejsou vždy útoční, ano mohli by být, možná by pak bavili více lidí. V Heroes III měli spíše vyšší rychlost jak ostatní, i když to dendroidi (stromovci) a trpaslíci sráželi. Jejich jednotky se spoléhali vždy nejvíce na rychlost a obranu. Od Heroes IV (případně V) i na vysokou iniciativu. Z toho důvodu bych viděl elfí jednotky trochu slabší ve zdraví a útoku (než je nějaký průměr), ale zato rychlejší a s lepší obranou.

Core:
Víla/Dryáda - kouzelnice, letecká jednotka
Elf/Elfí Stráž - střelec, pěší
Tanečník meče/Tanečník větru - na blízko, pěší

Elite:
Jednorožec/Válečný jednorožec - na blízko, jízda, 2x2
Druid/Stařešina - střelec, kouzelník, léčitel
Ent/Starý ent - obranný útočník na blízko, pěší, 2x2

Šampión:
Roc/Hromový pták - letec, 2x2

Taky mě napadají i jejich schopnosti, ale nemám je utříbené (některé by byly podobné těm co měli obdobné jednotky v H5).
Na šampióna mě ještě napadla Kudlanka z Heroes IV, ale to není nejlepší.
Jinak hromový pták byl v H3 a v Heroes III a VI u jiné frakce. Jelikož jsme od Heroes V jinde a nikdo jej nemá tak mohou Rocové (Obrovští ptáci, pravděpodobně Noh) hnízdit na horách buď uprostřed nebo na okrajích Irollanu. Hromový ptáci hnízdí pouze na nejvyšších horách, proto obvykle do jejich hnízd, za bouře, bijí blesky.
Last edited by Faelivrin on Wed Dec 14, 2011 7:58 pm, edited 1 time in total.
Post Reply