Celý příběh Heroes

Vše k fanstránce (připomínky, návrhy, kritika)
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by estla »

To je vec uhlu pohľadu - a pre teba je vždy naj :mrgreen:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Nebiros »

Dave_Jame wrote:
Lucas Gryf wrote:Jo díky za osvětlení .. Doufám, že Uriela oživí steh´jmě jako Michaela, byl to dobrej chlapák ;-)


Dobrej chlapák? Deb..l který přinutí svou milovanou zabít jejího otce, aby do ní mohl vložit duši své matky je dle tebe "Dobrej chlapák"? Asi máme hodně odlišné představy o sympatických postavách :-D.


V deji niesom daleko ale sympaticky je mi Jorgen, i ked keby som stal pred nim možno by som si pustil do kalhot ale má takove priatelske jednanie :)
Zato Uriel môže vyzerať vznešene ale pri tom by som aj tri krát pustil do gati ked zobereme jak priletel v tutorialy a začal hmm, hučať že čo to robia :D
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by estla »

Nebiros wrote:V deji niesom daleko ale sympaticky je mi Jorgen ...


jj má sexi hlas :wink:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Nebiros »

estla wrote:
Nebiros wrote:V deji niesom daleko ale sympaticky je mi Jorgen ...


jj má sexi hlas :wink:


To bude tím, že som ho hovoril ja :D
Ale uznaj, toho chlápka si obluby každej :)
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by estla »

A hneď mi bol nejaký povedomý a že odkiaľ ten hlas poznám :lol: Ale hej, je to sympaťák na pohľadanie ...
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Celý příběh Heroes

Post by kiliroy »

To já si oblíbil Kraale. Hláška( už nevim jak to bylo přesně): Sandor: Hey, Kraal, you just used pronounce!
Kraal: Oh, sorry, Kraal won't do it again.

Jsem aspoň trochu blízko? Je to už skoro měsíc co jsem to slyšel.
:(
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by estla »

Môže byť ... Ja si nepamätám ani toľko :wink:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Nebiros »

Kraal taky, tie jeho poznámky stoja za to :)
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
Kiko
Posts: 103
Joined: Sat Oct 22, 2011 6:14 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Kiko »

Tak čo,nespísal niekto ten príbeh H5 poprípade H6?
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Celý příběh Heroes

Post by Bušák »

http://might-and-magic.ubi.com/universe ... index.aspx
Kdo umí trochu anglicky, tak na této stránce k might and magic je příběh hezky rozfázován a je tam toho spousta dalšího zajímavého, doporučuji navštívit.
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Shade3 »

To sice je, ale je tam jenom historie Ashanu...
Image
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Celý příběh Heroes

Post by Dave_Jame »

A co víc by jsi chtěl???
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Shade3 »

Tak co já vím, tak na začátku tohoto tématu se řešilo, jestli někdo nechce sepsat historii světa Might&Magic, a ne jen historii Ashanu.

EDIT: Ach, teď jsem si všiml předchozího komentáře... :oops:
Image
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Celý příběh Heroes

Post by Bušák »

V současnosti mi připadá, že se tvůrci Might & magic, snaží příběhy prolnout do sebe, jako třeba návrat Sandra, Crack-Hacka, Antický věk v historii Ashanu, atd., atd....
Aragamash
Posts: 15
Joined: Fri Mar 13, 2009 1:43 pm

Re: Celý příběh Heroes

Post by Aragamash »

Ahoj, před chvílí jsem si všiml tohoto vlákna. Jestli sem ještě někdo chodí a čte to zde, není pro mě problém vám tady vypsat stručně i podrobně příběh celého Heroes. Ano, některé věci jsou mezi sebou propojené - tedy hlavně H2 až H4... H5 a H6 navazují na sebe...

Jestli je tedy zájem, pište, já to sem vypíšu :)
Post Reply