Celý příběh Heroes
Re: Celý příběh Heroes
To je vec uhlu pohľadu - a pre teba je vždy naj 
Re: Celý příběh Heroes
Dave_Jame wrote:Lucas Gryf wrote:Jo díky za osvětlení .. Doufám, že Uriela oživí steh´jmě jako Michaela, byl to dobrej chlapák
Dobrej chlapák? Deb..l který přinutí svou milovanou zabít jejího otce, aby do ní mohl vložit duši své matky je dle tebe "Dobrej chlapák"? Asi máme hodně odlišné představy o sympatických postavách.
V deji niesom daleko ale sympaticky je mi Jorgen, i ked keby som stal pred nim možno by som si pustil do kalhot ale má takove priatelske jednanie
Zato Uriel môže vyzerať vznešene ale pri tom by som aj tri krát pustil do gati ked zobereme jak priletel v tutorialy a začal hmm, hučať že čo to robia
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Re: Celý příběh Heroes
Nebiros wrote:V deji niesom daleko ale sympaticky je mi Jorgen ...
jj má sexi hlas
Re: Celý příběh Heroes
estla wrote:Nebiros wrote:V deji niesom daleko ale sympaticky je mi Jorgen ...
jj má sexi hlas
To bude tím, že som ho hovoril ja
Ale uznaj, toho chlápka si obluby každej
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Re: Celý příběh Heroes
A hneď mi bol nejaký povedomý a že odkiaľ ten hlas poznám
Ale hej, je to sympaťák na pohľadanie ...
Re: Celý příběh Heroes
To já si oblíbil Kraale. Hláška( už nevim jak to bylo přesně): Sandor: Hey, Kraal, you just used pronounce!
Kraal: Oh, sorry, Kraal won't do it again.
Jsem aspoň trochu blízko? Je to už skoro měsíc co jsem to slyšel.
Kraal: Oh, sorry, Kraal won't do it again.
Jsem aspoň trochu blízko? Je to už skoro měsíc co jsem to slyšel.
Re: Celý příběh Heroes
Môže byť ... Ja si nepamätám ani toľko 
Re: Celý příběh Heroes
Kraal taky, tie jeho poznámky stoja za to 
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Re: Celý příběh Heroes
Tak čo,nespísal niekto ten príbeh H5 poprípade H6?
Re: Celý příběh Heroes
http://might-and-magic.ubi.com/universe ... index.aspx
Kdo umí trochu anglicky, tak na této stránce k might and magic je příběh hezky rozfázován a je tam toho spousta dalšího zajímavého, doporučuji navštívit.
Kdo umí trochu anglicky, tak na této stránce k might and magic je příběh hezky rozfázován a je tam toho spousta dalšího zajímavého, doporučuji navštívit.
Re: Celý příběh Heroes
A co víc by jsi chtěl???
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Celý příběh Heroes
Tak co já vím, tak na začátku tohoto tématu se řešilo, jestli někdo nechce sepsat historii světa Might&Magic, a ne jen historii Ashanu.
EDIT: Ach, teď jsem si všiml předchozího komentáře...
EDIT: Ach, teď jsem si všiml předchozího komentáře...

Re: Celý příběh Heroes
V současnosti mi připadá, že se tvůrci Might & magic, snaží příběhy prolnout do sebe, jako třeba návrat Sandra, Crack-Hacka, Antický věk v historii Ashanu, atd., atd....
Re: Celý příběh Heroes
Ahoj, před chvílí jsem si všiml tohoto vlákna. Jestli sem ještě někdo chodí a čte to zde, není pro mě problém vám tady vypsat stručně i podrobně příběh celého Heroes. Ano, některé věci jsou mezi sebou propojené - tedy hlavně H2 až H4... H5 a H6 navazují na sebe...
Jestli je tedy zájem, pište, já to sem vypíšu
Jestli je tedy zájem, pište, já to sem vypíšu