5. mise za azyl

Vše ohledně hradu Azyl
Post Reply
Veks
Posts: 2
Joined: Fri Dec 30, 2011 3:01 pm

5. mise za azyl

Post by Veks »

Zdravim,
mám problém u poslední kampaně. Gordika sem vyslal za Nikolajem, byla animace, ale pořád jen čekám a čekám. Pořád nemám splněnej jedinej úkol "ochrana hradu..." ale vždy když s Isabelou odejdu a demon vyleze z hradu, je to totálně slabej hrdina kterýho nemám problém zničit. Po zničení asi miliónu takovejhlech hrdinů už mě to nebaví a čekám na Nikolaje ale ten nikde.

Nějaká rada? někdo se stejným problémem? díky za odpověď.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: 5. mise za azyl

Post by Dave_Jame »

První důležitá otázka, máš aplikované všechny patche. Tento bug se čas od času vyskitoval.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Veks
Posts: 2
Joined: Fri Dec 30, 2011 3:01 pm

Re: 5. mise za azyl

Post by Veks »

pokud vím tak mám všechny. Doufám že to nebudu muset hrát znova....:)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: 5. mise za azyl

Post by Dave_Jame »

No je to ta nejjistější možnost.. ještě chvilku počkej... ale pokud je to gfakt moc dlouho restart, nebo starší save
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply