Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by estla »

Len toľko - sakra, prečo to tam nieje??? :D

edit
po prečítaní Dev Team Q&A už síce viem prečo, ale aj tak s tým nie som spokojná :twisted:
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by concobara »

Ty fialové fleky na tom dračím křídle nejsou vůbec pěkné. Vypadá pak jak retardovaný motýl...kdyby byly jen černé tak je hrozivější a hezčí... :)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

Čenich drž :mrgreen: Právě naopak. ty křídla jsou skvělé tím, jak jsou unikátní a blanitě motýlí křídla jsou přesně věc co MaM potřebuje, svůj originální nádech.... :wink:
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by estla »

concobara wrote:Ty fialové fleky na tom dračím křídle nejsou vůbec pěkné. Vypadá pak jak retardovaný motýl...kdyby byly jen černé tak je hrozivější a hezčí... :)


Podľa mňa je hrozivý dosť - a ak dobre vidím, značne sa podobá na Malassu - ak to teda nie je ona :) Možno trochu ubrať kriklavosti tej fialovej.
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by concobara »

No na me ze vseho nejvice pusobi (ne vypada, ale proste mam z toho artworku takovy pocit) jako Pohadkovy drak v HoMaM 3 ... Originalni coz o to, to asi je, ale ve chvili kdy hlavni jednotky vsech narodu vypadaji majestatne/hrozive tak detinsky vzhled draka jako jakehosi bozskeho aspektu mi prijde trosku mimo misu
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

Pro pořádek ten styl draka je schodný s tím, jak je vyobrazována malassa v Atrbooku, a s tím, jak vypadá jeden nejmenovaný boss ve hře.
Prostě tak je nyní navrhnut černý drak ve hře, a mě se líbí.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Altair8 »

estla wrote:
concobara wrote:Ty fialové fleky na tom dračím křídle nejsou vůbec pěkné. Vypadá pak jak retardovaný motýl...kdyby byly jen černé tak je hrozivější a hezčí... :)


Podľa mňa je hrozivý dosť - a ak dobre vidím, značne sa podobá na Malassu - ak to teda nie je ona :) Možno trochu ubrať kriklavosti tej fialovej.


Zatím je to jenom artwork, tak o barvy se nebojím...A jinak myslím, že tím už je 100% potvrzené, že příští národ bude Kobka :)
Post Reply