Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Lucas Gryf »

Ok, založím nový účet a seženu klíč (ona HK je sranda:-))))
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Dave_Jame »

Musíš si ale založit zcela jiný účet.
Ať klíč získáš v jakékoliv lize tak bude stejný.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Lucas Gryf »

Takže, založil sem si nový účet, Asha mi dala 40000 !!!!
Takže .... zde jsou počty (právě stavím Gremlin dweling)
Attachments
Útočit nebudu, nejsem šílenec! To je jen pro info, každých dnem (asi) budu dávat screeny jak na tom sem :-))
Útočit nebudu, nejsem šílenec! To je jen pro info, každých dnem (asi) budu dávat screeny jak na tom sem :-))
Bez názvu.png (43.44 KiB) Viewed 4920 times
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Dave_Jame »

Info dávat nemusíš. ale mohl by jsi se držet tématu
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Lucas Gryf »

Ok, takže jak ses rozhodl o tématu soutěže?


+sem zjistil, že mám ještě jeden účet, kde mám v kasárnách 122 víl a 79 tanečníků, takže ode mě budeš mít dost možná klíče 2 :-)
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Lucas Gryf »

Ok, 1 key získán, potom ti oba pošlu naráz, ale kde to mám poslat?
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Dave_Jame »

Dvě možnosti
1: Pošli mi je přímo v HK pokud hraješ na AD-E3 a nebo DL3
2: ta pravděpodobnější pošli mi to jako soukromou zprávu tady na foru
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče

Post by Lucas Gryf »

Ok, pošlu ti to naráz (bude to tak do 3 dnů).
Post Reply