Přeji si... - HRA

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Přeji si... - HRA

Post by Shade3 »

Budeš, ale propukne vzpoura a vzbouřenci tě popraví na gilotině.

Přeji si vlastnit Gryfí meč (doopravdy).
Image
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

Dostaneš ho, ale ztratíš ho a oběsíš se.

Přeji si být Králem Švédska
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Lucas Gryf »

Budeš, ale umrznou ti koule, budeš mluvit jako holka a za to tě národ bude nenávidět.

Chci zemřít.
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Přeji si... - HRA

Post by Shade3 »

Dobre...zemres na rakovinu konecniku.

Chci zit poklidny a primerene dlouhy zivot.
Image
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

Jenže na tebe přijde exekuce a ty zešílíš

přeji si být pirátským kapitánem
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Přeji si... - HRA

Post by Shade3 »

Budes, ale zabije te kraken.

Preju si umet dychat pod vodou.
Image
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

Budeš, ale taky tě slupne kraken a budu tě otravovat do konce světa

přeji si být ... dvorním šaškem
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Lucas Gryf »

Budeš, ale příjde Shacko (League of Legends) a ty můžeš jít na párek.

Chci být vládcem svého mozku.
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

Tak si ho rozrežeš a už nevíš jak ho složit zpátky

přeji si mít ledový palác někde v Arábii
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Přeji si... - HRA

Post by Shade3 »

Budes ho mit, ale roztopi se.

Pral bych si konecne zjistit, jak ziskat hul Sar-Aggretha do H6.
Image
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

Najdeš 1000 let starou tabulku kde to je napsaný ale neumíš to písmo přečíst

Přeji si mít 666 bratranců
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Lucas Gryf »

Budeš tolik mít, ale 1 ti zemře.

Přeji si, abych měl všechny zbraně dynastie.
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

Budeš, ale klekne ti počítač

Přeji si vést poklidný život na Mt. Everestu
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Přeji si... - HRA

Post by Shade3 »

Budes ho zit...hodinu. Pak ti dojdou kyslikove bomby a ty nebudes moci dychat.

Preji si vedet, co se stane 21.12.2012.
(opraveno)
Last edited by Shade3 on Tue Jul 03, 2012 8:27 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Josef IV
Posts: 108
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am

Re: Přeji si... - HRA

Post by Josef IV »

nechtěl jsi napsat 2012?

Nic jen ti přijede na návštěvu tvoje příbuzenctvo a dostanš infarkt

Přeji si být katem v Dánsku
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
Post Reply