Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Ondra8923
Posts: 42
Joined: Tue Feb 07, 2012 9:19 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Ondra8923 »

Nainstaloval jsem patch 1.5.1, ale hrdinové pořád nejdou vytvářet. Chtěl bych se zeptat, jestli někdy vyjde nějaká oprava, která by tento podle mého názoru dost závažný nedostatek opravila. Pěkně mě to štve. Bez možnosti vytvářet si vlastní hrdiny mě to nebaví. Pěkně hloupej systém vytvářet si účet, na němž jsou všechny změny a postupy nezvratné. Zajímalo by mě jestli jsem opravdu jedinej, kdo má s tím problém. Ocením jakoukoli pomoc, děkuji... :(
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Lucas Gryf »

Jestli umíš anglicky, můžeš se zeptat na Facebooku.
User avatar
Ondra8923
Posts: 42
Joined: Tue Feb 07, 2012 9:19 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Ondra8923 »

Na mmh6.com jsem na fóru založil nové téma ohledně toho vytváření hrdinů již včera a do teď tam přibylo několik příspěvků od lidí, kteří mají ten problém taky, takže se zdá, že to není problém jen u mě. Myslím, že ten bug se týká všech hráčů, ale pokud se někomu povedlo nakoupit si ty hrdiny za O žetonů dynastie a přesto nepřišel o možnost vytvářet si nové hrdiny, tak by mě to taky velice zajímalo. Jinak to téma na mmh6.com se jmenuje failed to create custom heroes... :arrow:
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Shade3 »

Ja je tedka nemuzu nakoupit...ale bez nich muzu v pohode vytrvaret dalsi.
Image
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Lucas Gryf »

Takže, když sis nakoupil Portréty, tak už sis nemohl tvořit hrdiny, nebo jak to je?
User avatar
Ondra8923
Posts: 42
Joined: Tue Feb 07, 2012 9:19 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Ondra8923 »

Přesně tak...
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Altair8 »

A k čemu to vlastně je ? Včera jsem si koupil Nagského hrdinu z DLC za 600 bodů, ale nikde ho v dynastii nemám, ani není v nabídce při výběru mapy :-(
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Bušák »

Ty portréty jsou k ničemu... nemůžeš je použít pro hrdiny, ale jen pro sebe do profilu. Ale já mám jiný problém. Ode dneška se nemohu přihlásit do hry i přesto, že jsem změnil heslo přes stránky hry. Stalo se to někomu ? A ještě jsem se chtěl zeptat, jak je to s tím offline modem ? Mohu si nějak uložit svůj postup a dyn. zbraně, abych v takovýchto případech mohl hrát ? protože jakmile se nepřipojíte přes CONFLUX, tak jste v té hře strašlivě omezeni, nehledě na to, že si nemůžete načíst žádnou online hru, nemáte tam žádné hrdiny kromě těch základních a celkově ta hra v offlinu, nemá smysl...
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Altair8 »

Kupoval jsem si hrdinu, ne portrét, ale nikde se neobjevil. A na Uplay se mi taky nejde přihlásit. Celkově je ten "nový" Uplay ....
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Altair8 »

Zkoušel jsem ještě jiné hry, které vyžadují přihlášení přes Uplay, a ani tam to nejde, takže chyba vyjímečně není v Heroesech :D
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by concobara »

Hmm no ja nevím, ale koupil jsem si to DLC, kooupil jsem si i ty hrdiny co tam jsou za těch 0 bodů a všechno mi jde v pohodě, můžu se přihlásit, můžu si vytvářet hrdiny, můžu normálně hrát... A nový uPlay mi jde úplně v klidu. Jsi si jistý, že není nějaký problém u tebe?
User avatar
Majklski
Posts: 24
Joined: Sat Jul 14, 2012 8:36 am
Location: kousek od Plzně

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Majklski »

Uplay nejede ani mě. Včera šel, dnes už nejde. Jestli jsem si všiml dobře, tak se stáhla opět nová verze.
Problém je na straně ubisoftu, ne na naší.
Raději nic, vše se dá otočit proti mě.
User avatar
Ondra8923
Posts: 42
Joined: Tue Feb 07, 2012 9:19 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Ondra8923 »

Mě Uplay taky nejde. Napíšu normálně jméno a heslo a hlásí mi to, že je jedno z toho napsané špatně. Musí to být na straně Ubisoftu...
Doca
Posts: 4
Joined: Tue Jan 10, 2012 4:57 pm

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Doca »

Tak co se to deje opravdu Uplay nejede nebere to jmeno a heslo,vi nekdo co se deje,dnes rano kolem 7hod jsem normalne hral.Vi nekdo neco
User avatar
Majklski
Posts: 24
Joined: Sat Jul 14, 2012 8:36 am
Location: kousek od Plzně

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Post by Majklski »

Koukal jsem se na stránky Ubisoftu, nikde nic o nějakých problémech. Problémy, které jsem našel já, jsou i s jejich webem, někam se tam dostat, to je utrpení. Na účet jsem se tam horko těžko dostal a tam se zdá být vše v pořádku.
Co se týká zahraničních for, spousta hráčů má problémy s clientem. Spoustě to nejde. Dle mě jim client nekomunikuje se serverem. Očividně dnes vyšla nová verze a problémy se vrátily zpátky.

EDIT : Zkoušel jsem si nechat poslat zapomenuté heslo, abych si ho mohl změnit a vyzkoušet tak komunikaci. Na web to funguje, u clienta žádná změna.
Raději nic, vše se dá otočit proti mě.
Post Reply