patch 1.5
Re: patch 1.5
Na stránkách http://www.celestialheavens.com/ najdeš Patch v podobě stažitelného souboru, chybý tam však Patch 1,5,1 který opravuje problém s načítáním starých her.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: patch 1.5
Díky moc, včera jsem už stáhl.
Heroes hraji od prvního dílu a pro mě je to top hra. Že tam přidali ty městské obrazovky mě moc potěšilo, přesto mě trochu zklamal vzhled Azylu a jeho pevnosti. To se jim podle mně moc nepovedlo. Když si vzpomenu, jak vypadalo lidské město ve trojce, řekl bych, že v šestce je to o ničem (a nemyslím si, že by mě mělo uchlácholit, že něco je lepší než nic, protože si myslím, že když už něco dělám, tak pořádně). Některé budovy vypadají jak z jakési fantasmagorie a jiné jsou snad až příliš bezduché. Město nemrtvých taky nic moc. Ostatní jsou fajn. Tam jsem spokojený. Celkově mě tento patch potěšil.
Heroes hraji od prvního dílu a pro mě je to top hra. Že tam přidali ty městské obrazovky mě moc potěšilo, přesto mě trochu zklamal vzhled Azylu a jeho pevnosti. To se jim podle mně moc nepovedlo. Když si vzpomenu, jak vypadalo lidské město ve trojce, řekl bych, že v šestce je to o ničem (a nemyslím si, že by mě mělo uchlácholit, že něco je lepší než nic, protože si myslím, že když už něco dělám, tak pořádně). Některé budovy vypadají jak z jakési fantasmagorie a jiné jsou snad až příliš bezduché. Město nemrtvých taky nic moc. Ostatní jsou fajn. Tam jsem spokojený. Celkově mě tento patch potěšil.