Nejoblíbenější jednotka

Obecně k Heroes of Might and Magic V
User avatar
Morbid
Posts: 128
Joined: Wed May 19, 2010 2:14 pm

Nejoblíbenější jednotka

Post by Morbid »

Pre mňa jednoznačne princ upírov. Z neutrálnych mumie.
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Nejoblíbenější jednotka

Post by jakubcha »

Všechny elitní jednotky ale 3. stupně a z nich nejvíc 3.stupeň arciďábla...Peklo je NEJ :twisted: ...po nich Nekropole...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Re: Nejoblíbenější jednotka

Post by gemball »

Nejoblíbenější je dost těžké říct ale v poslední době mě to šíleně baví s Kostlivým Válečníkem :-)
Potom vlastně z neutrálů třeba takovej Death Knight (Je celkově takovej vývaženě dobrej a navíc oslabuje při úderu a má šanci na Deadly Strike kterej se povede celkem často akorát chybí ho u nekropole nějak naverbovat nějakou speciální budovou by to bylo nejlepší) :-)

Potom z mojí oblíbené rasy Temných elfů
1. Stalker
2. Blood Fury
3. Grim Rider
Last edited by gemball on Fri Oct 07, 2011 8:06 pm, edited 2 times in total.
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Nejoblíbenější jednotka

Post by Khengi »

1.Zastánce-brutální útok(na jednotku 3.stupně dost dobrý), rozseknutí místo pokus o útok a dobrá obrana
2.Pán upírů-regenerace, žádná odveta, teleportace,
3.Temný rytíř-smrtelný útok, dobrý poškození, škoda, že jsou neutrální
4.Fénix-hodně životů, dobrý pošození, útok a obrana, regenerace, škoda, že jsou neutrální
5.Neskroný kyklop-ničení hradeb, házení goblinů, může ničit víc jednotek najednou
6.Černý drak-odolnost vůči magii
nejhorší : kostěný, přízračný a nehmotný drak
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Grawl
Posts: 480
Joined: Wed Apr 17, 2013 6:02 pm
Location: an0nym000us.blog.cz

Re: Nejoblíbenější jednotka

Post by Grawl »

1.Lovec
2.Pekelný pán
3.Druid
4.Titán
5.Stříbrný jednorožec
6.Noční můra
7.Paní sukub
8.Griffin
9.Krvavá fúrie
10.Spektra
To že jsem některé napsal bez upgradu neberte na vědomí.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Post Reply